HEARN: GERVONTA NIE BĘDZIE WIELKI, JEŚLI ZOSTANIE POD KLOSZEM

Pod koniec czerwca Gervonta Davis (25-0, 24 KO) udanie zastopował Mario Barriosa (26-1, 17 KO), zdobywając pas WBA Regular w kategorii junior półśredniej. Amerykanin ma w chwili obecnej w swoim posiadaniu trzy pasy WBA, ale tylko jeden w odmianie Super.

'ZAPŁACIŁBYM 500 DOLARÓW ZA WALKĘ ŁOMACZENKO vs DAVIS W PPV' >>>

"Czołg" z Baltimore jest zatem mistrzem w dywizjach super piórkowej, lekkiej i junior półśredniej, ale nadal brakuje mu poważniejszych nazwisk na rozkładzie. Na dodatek promujący Davisa Floyd Mayweather Junior zapowiedział, że jego podopieczny będzie się mierzył tylko z pięściarzami należącymi do PBC. Pomysł ten skrytykował Eddie Hearn, współpracujący ze stacją DAZN.

- Nie dajesz tym wojownikom możliwości pokazania się, budowania dziedzictwa i bycia wielkim, ponieważ próbujesz zamknąć ich na własnym podwórku - stwierdził szef grupy Matchroom Boxing. - Patrzysz na Gervontę Davisa - Gervonta nigdy nie będzie wielki, chyba że zawalczy z Teofimo Lopezem, zaboksuje z Ryanem Garcią czy Devinem Haneyem - dodał 42-latek.

- Musimy po prostu otworzyć nieco nasze umysły i powiedzieć, "dobrze jest podjąć wyzwanie, dobrym jest walka z gościem z innej stacji telewizyjnej". Dobrze jest od czasu do czasu rzucić monetą, mieć trochę rozrywki i gonić marzenia - zakończył brytyjski promotor.

Przypomnijmy, iż Amerykanin, o czym sam poinformował, kolejny pojedynek stoczy w czerwcu, choć poza konkretnym miesiącem nie znamy dotąd szczegółów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: essaa7
Data: 08-07-2021 18:37:21 
i tu Hearn ma racje, oby Gervonta pod skrzydlami Mayweathera nie stal sie drugim Crawfordem obijajacym cala kariere sredniakow ze swojej stajni, bo na to sie narazie zapowiada..
 Autor komentarza: Hugo
Data: 08-07-2021 18:42:56 
Co ten Hearn pierdoli? Gervonta ma na rozkładzie Pedrazę, Gamboę, Santa Cruza i Barriosa, a do tego kilku solidnych średniaków. To właśnie Haney i Garcia obijają leszczy (z niewielkimi wyjątkami).
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-07-2021 19:44:06 
Hearna boli dupa, bo po tym jak wpakowali w Devina kasę i wypromowali na DAZN nie chce on przedłużyć z nimi umowy i zaczyna flirtować z Arumem i ESPN oraz PBC/Showtime gdzie mogłoby dojść do mega walk z Lopezem czy właśnie Daviesem. Gadanie pod publiczkę, jak taki cwaniak jest to niech sam „otworzy umysł” i puści swoich zawodników walczyć u konkurencji na ich podwórku i warunkach. Jak ktoś jest głupi to łapie się na takie pierdolenie, ze to Mayweather trzyma kogoś pod kloszem. Tu jest zawsze biznes i sprzeczność interesów promotorów i telewizji, a tylko naprawdę mega walki sprawiają, ze jest chęć porozumienia i zarobienia kasy, bo z takich walk każdemu skapnie. Ile takich było na przestrzeni ostatnich lat? Lewis-Tyson, May-Pac, Fury-Wilder? Coś pominąłem? Davies-Haney to przy tym marketingowy pryszcz. Davies-Lopez już lepiej, ale to zestawienie tez musi się jeszcze „podgotować”.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 08-07-2021 20:39:50 
Średniaków???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.