ME KADETÓW: UDANY DZIEŃ PODOPIECZNYCH KRZYSZTOFA SZOTA

Trwają mistrzostwa Europy kadetów w Tbilisi. Dziś do ćwierćfinałów awansowało trzech reprezentantów Polski, ponieśliśmy również jedną porażkę. Podopieczni trenera Krzysztofa Szota i podopieczne trenera Tomasza Winiarskiego zbliżają się do strefy medalowej.

Dzień zaczął się od zwycięstwa Macieja Marchela (52 kg), który pokonał 3:2 Valentina Svisci (Mołdawia). Potem Kamil Kaczmarek (57 kg) wygrał 5:0 z Litwinem Sanderem Aleksandraviciusem, a następnie Nikolas Pawlik (46 kg) już w pierwszej rundzie pokonał przez RSC Włocha Simone Maccioniego. Na koniec porażkę 0:5 poniósł z Rumunem Danutem Girleanu Dominik Jędrej (54 kg), który dwa dni temu wygrał z Litwinem Gintarasem Gabinaitisem 5:0.

Wczoraj dwaj nasi reprezentanci zwyciężyli w pierwszej serii walk jednogłośnie (5:0) - Artur Proksa (60 kg) z Grekiem Stefanosem Oikonomou i Iwan Kuczerenko (63 kg) z Chorwatem Ante Milkoviciem. Następnie Milena Mandziej (57 kg) awansowała do ćwierćfinału, pokonując 5:0 Czeszkę Marie Poliakovą. W niedzielnej serii popołudniowej porażkę poniosła Nina Kaleta (60 kg), przegrywając w drugiej rundzie z Włoszką Valentiną Marrą, natomiast Jakub Ochnicki (80 kg) przegrał 0:5 z Ukraińcem Władysławem Paliwodą. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.