ALEXANDER WRACA PO DWÓCH LATACH PRZERWY

Jak poinformował serwis Boxingscene.com, Devon Alexander (27-6-1, 14 KO) wróci za niecały miesiąc między liny po ponad dwuletniej przerwie od boksu. Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2019 roku, przegrawając w San Jacinto z Ivanem Redkachem. Najbliższy rywal jest Amerykanina już znany.

Pochodzący ze stanu Missouri 34-latek zaboksuje 31 lipca na gali organizowanej w Prudential Center w Newark. Tam podczas transmisji FOX skrzyżuje rękawice z Lucasem Santamarią (11-2-1, 7 KO). Rywal nie ma pięknego bilansu, ale za to potrafi sprawiać niespodzianki. W ubiegłym roku na gali Premier Boxing Champions gładko wypunktował Mykala Foxa (22-2, 5 KO), rzucając na deski rywala już w pierwszej rundzie. 

Pojedynkiem wieczoru gali TGB Promotions (projekt tak naprawdę związany z PBC i Al'em Haymonem) będzie starcie dobrze znanego polskim kibicom Geralda Washingtona (20-4-1, 13 KO) z niepokonanym Michaelem Polite Coffiem (12-0, 9 KO). Na undercardzie widnieje również nazwisko mającego polskie korzenie Vito Mielnickiego (8-1, 5 KO), dla którego będzie to pierwszy pojedynek po bolesnej porażce z kwietnia tego roku. Pierwszy i od razu najważniejszy, bo Mielnicki zmierzy się w rewanżowym boju ze swoim pogromcą, Jamesem Martinem (7-2). 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.