RIGONDEAUX WSKAKUJE W MIEJSCE DONAIRE'A NA WALKĘ Z CASIMERO

Wszystko wraca do pierwotnego kształtu. Tak oto Guillermo Rigondeaux (20-1, 13 KO) spotka się 14 sierpnia z mistrzem świata wagi koguciej federacji WBO, Johnem Rielem Casimero (30-4, 21 KO).

To właśnie był oryginalny pomysł, jednak jakiś czas temu uznano, że ciekawszą walką byłoby starcie Casimero z Nonito Donaire'em (41-6, 27 KO) i nastąpiła podmiana. Dwa dni temu jednak Filipińczyk wściekł się na Casimero po obraźliwych słowach na temat jego żony oraz opóźnianiu podpisania kontraktu na wyrywkowe testy antydopingowe organizacji VADA. Poinformował przy tym, że wycofuje się z tej walki.

Minęło kilkadziesiąt godzin i powrócił temat walki Casimero z Rigondeaux. Pojedynek pokaże stacja Showtime. Gala odbędzie się w Carson. Przed głównymi bohaterami między linami zaprezentują się Gary Antonio Russell i Emmanuel Rodriguez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-07-2021 11:10:35 
Szykują się emocje jak podczas picia herbaty :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-07-2021 21:38:24 
"Filipińczyk wściekł się na Casimero po obraźliwych słowach na temat jego żony"
Czyli Filipińczyk wściekł się na Filipińczyka. Dziwna azjatycka mentalność, bo gdyby ktoś obraził moją żonę, to tym bardziej chciałbym obić mu mordę. Może jednak na Filipinach kodeks honorowy stanowi inaczej. Mam nadzieję, że przynajmniej nie będą się wyzywać nawzajem od żółtków (bo w USA w analogicznej sytuacji wyzywali by się od czarnuchów).
A w starciu Cubano vs Filipino stawiam na Kaźmierczaka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.