DONAIRE Z OFERTĄ REWANŻU OD RIGONDEAUX

Kilkadziesiąt godzin temu informowaliśmy Was o tym, że Nonito Donaire (41-6, 27 KO) wycofał się z walki z Johnem Rielem Casimero. Natychmiast na ochotnika do starcia z Filipińczykiem zgłosił się Guillermo Rigondeaux (20-1, 13 KO).

Przypomnijmy fakty... Pierwotnie to właśnie Rigondeaux miał walczyć z Casimero, jednak uznano, że atrakcyjniejszy rynkowo będzie Donaire i to nim zastąpiono Kubańczyka. Tylko że... "Filipiński Flesz" wściekł się na Casimero po obraźliwych słowach na temat jego żony oraz opóźnianiu podpisania kontraktu na wyrywkowe testy antydopingowe organizacji VADA.

Gdy o wszystkim dowiedział się "Szakal", od razu złożył Donaire'owi propozycję rewanżu. Bo przecież ci panowie mierzyli się już w kwietniu 2013 roku i niedoceniany Rigondeaux stosunkowo łatwo wypunktował faworyzowanego rywala, pomimo iż był liczony w dziesiątej rundzie.

Tak więc Donaire - mistrz WBC, ma teraz dwie opcje. W obu przypadkach może zrewanżować się za porażkę, bo tą drugą opcją jest walka o trzy pasy wagi koguciej z Naoyą Inoue (21-0, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 03-07-2021 03:36:13 
trudny temat, z jdendej strony rigo jest stary a donaire odzyl, z drugiej riqgo go ogral jak dzieciaka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-07-2021 10:04:08 
Donaire może podejśc ambicjonalnie i taką walkę wziąć, natomiast styl Rigo mu ewidentnie nie leży i walka może sie skończyć podobnie jak pierwsze starcie. Kubańczyk nie miał trudnych walk poza wpierdolem od większego łomy, Filipino sporo zebrał i mimo drugiej młodości nie były faworytem ze starym cwanym Kubano.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-07-2021 12:13:45 
Jedno jest pewne walka byłaby nudna, choć Rigondeaux trudno odmówić geniuszu to emocji podczas jego pojedynków jak przy zmywaniu podłogi.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 03-07-2021 14:57:23 
Nie ma sie nad czym zastanawiac, tylko Japonia ma sens i sportowy i historyczny i $$$ za Rigo nikt nie zaplaci zas jego wartosc ringowa pokazal Lomaczenko. Kubanczyk to dobry bokser ale usypia....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.