PO WALCE Z PLANTEM CANELO ZMIERZY SIĘ Z BETERBIJEWEM?

Redakcja, Little Giant Boxing

2021-06-25

Eddie Hearn - brytyjski promotor współpracujący z wolnym agentem Saulem Alvarezem (56-1-2, 38 KO) - twierdzi, że Alvarez może się przenieść do wagi półciężkiej. Przypomnijmy, że Canelo jest obecnie mistrzem WBA, WBO i WBC wagi super średniej i we wrześniu ma walczyć z mistrzem IBF Calebem Plantem. Czy potem znów ruszy w górę?

OSCAR DE LA HOYA: CANELO JEST JAK RICARDO MAYORGA >>>

- Canelo nigdy nie będzie unikał żadnego zawodnika. W tej chwili walczy w kategorii super średniej, chce zostać niekwestionowanym czempionem. Tymczasem Demetrius Andrade i Jermall Charlo powinni skrzyżować rękawice. Zwycięzca tego pojedynku zostanie gwiazdą i potem możemy rozmawiać o skoku w górę i walce z Canelo - powiedział Hearn.

- Może po starciu z Calebem Plantem Canelo przejdzie do wagi półciężkiej (był już mistrzem WBO tej kategorii po zwycięskiej walce z Siergiejem Kowaliowem w 2019 roku - przyp.red.), gdzie rywalami mogliby być Artur Beterbijew i Dimitrij Biwoł. Saul mówił mi o pojedynku z Beterbijewem i powiedziałem: "Kurczę, czy nie pownieneś walczyć najpierw z Biwołem?". "Nie, chcemy Beterbijewa", taka była odpowiedź. Canelo nie uznaje miękkiej gry - dodał szef grupy Matchroom, jeden z najbardziej wpływowych ludzi w zawodowym boksie.