WNUK MUHAMMADA ALEGO ROZPOCZYNA ZAWODOWĄ KARIERĘ!

Nico Ali Walsh rozpoczyna zawodową karierę. Pewnie nic Wam to nie mówi, ale wiadomość nabiera znaczenia, gdy dopiszemy, iż jest to wnuk legendarnego Muhammada Alego.

Tak jak sławny dziadek, tak i 20-letni Nico będzie współpracował z Bobem Arumem. 89-letni promotor przygotował debiut dla swojego nowego zawodnika 14 sierpnia podczas gali pokazywanej przez stację ESPN.

Ali będzie występował w wadze średniej. Pierwszy pojedynek zakontraktowano na cztery rundy, choć na ten moment nie znamy jeszcze nazwiska jego rywala. Nico to syn Rashedy Ali Walsh, jednej z córek "Największego".

- Robię to co kocham, a podpisanie kontraktu z grupą Top Rank to spełnienie moich marzeń - mówi młody pięściarz, który stoczył trzydzieści walk w boksie olimpijskim. Co ciekawe w jego narożniku stanie od razu Javan "Sugar" Hill, trener Tysona Fury'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-06-2021 23:47:20 
Na początek dla dobra boksu mógłby klepnąc tego dziadka na zdjęciu.
 Autor komentarza: holy
Data: 25-06-2021 08:41:18 
Wnuk Alego, ale na koszulce reklamuje innego mistrza...
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-06-2021 13:39:50 
Pierwsze co pomyślałem widząc tą koszulkę z Joe Louisem to, że nie chce się ostentacyjnie obnosić z pokrewieństwem w linii prostej z wielkim Alim (tylko skorzystać :) ), a jedyną ikoną wśród czarnych wielkich mistrzów dorównujących jego dziadkowi jest ten prawdziwy brązowy bombardier.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.