IO W TOKIO: 11 REPREZENTANTÓW WIELKIEJ BRYTANII NA IGRZYSKA

Jedenastu reprezentantów - cztery panie i siedmiu mężczyzn, oto skład Wielkiej Brytanii na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Charley Davison (-51kg), Karriss Artingstall (-57kg), Caroline Dubois (-60kg) i Lauren Price (-75kg) - te cztery panie zaboksują o medale. Jeśli chodzi o mężczyzn, reprezentacja przedstawia się następująco: Galal Yafai (-52kg), Peter McGrail (-57kg), Luke McCormack (-63kg), Pat McCormack (-69kg), Ben Whittaker (-81kg), Cheavon Clarke (-91kg) oraz kapitan, Frazer Clarke (+91kg).

- Poświęciłem temu turniejowi ostatnie dziesięć lat. W końcu dostałem się do reprezentacji i na igrzyska, to znakomite uczucie - mówi Frazer Clarke z wagi super ciężkiej, który najpierw przegrywał miejsce w składzie kadry z Anthonym Joshuą (2012), a potem Joe Joyce'em (2016).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tayson
Data: 23-06-2021 20:45:12 
... a nam pozostaje tylko gadka, że boks amatorski traci na znaczeniu, a Igrzyska to impreza o coraz mniejszej wartości ;)

p.s. Cześć, to tutaj mój pierwszy wpis, choć czytam forum nim jeszcze GGG zaczął płakać, że wszyscy mistrzowie go unikają i walczą tylko z leszczami ;) Dlatego wiem, że forum męczą różne choroby i demony, więc deklaruję dla pełnej jasności, że to moje pierwsze konto na orgu; pisałem całkiem sporo komentarzy na rp, ale przestałem, bo poziom tamtego portalu leci na łeb i szyję razem z polskim boksem...

pozdrawiam serdecznie wszystkich i do zobaczenia w dyskusjach.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-06-2021 20:46:33 
Widze że ten Frazer Clarke potrafił i z Yoką wygrać..
Z drugiej strony potrafił przegrać z Werwejką, tak więc :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.