BENAVIDEZ DO CHARLO: SKOŃCZĘ CIĘ PRZED CZASEM

Mistrz świata WBC wagi średniej Jermall Charlo (32-0, 22 KO) pokonał w sobotę jednogłośnie na punkty Juana Maciasa Montiela, ale nie zachwycił. Występ Charlo skomentował były mistrz świata WBC wagi super średniej David Benavidez (24-0, 21 KO), który po raz kolejny wyzywa Jermalla na pojedynek.

DAVID BENAVIDEZ: PRZED CANELO NIE MOŻNA W RINGU UCIEKAĆ >>>

- Widać teraz, dlaczego Charlo nie chciał walki ze mną. Ale wciąż tutaj jestem Jermall, dobrze wiesz gdzie. Zróbmy ten pojedynek teraz. Skończę cię przed czasem typie, obiecuję - tako rzecze "El Bandera Roja".

Przypomnijmy, że prezes telewizji Showtime, Stephen Espinoza mówił w kwietniu o planie na tegoroczną walkę Charlo vs Benavidez.

- Myślę, że ta walka jest bardzo możliwa (...) Mogło już do niej dojść, ale kilka rzeczy nie zgrało się w czasie. Jermell i Jermall Charlo nie walczyli od września, a David Benavidez walczył w marcu tego roku i nie mógł być gotowy tak szybko, jak chciał tego Jermall, który nie chciał czekać aż do jesieni - powiedział Espinoza.

- Teraz więc Jermall i David stoczą walki, a potem rozpoczną się rozmowy na temat ich pojedynku. Takie jest moje zdanie (...) - dodał szef Showtime Sports.

Wspomnianą przez Espinozę walkę Charlo mamy już za sobą, a 28 sierpnia Benavidez zmierzy się z Jose Uzcateguim w eliminatorze WBC wagi super średniej. Jeżeli wygra, możemy spodziewać się startu negocjacji w sprawie pojedynku z Charlo lub z Saulem Alvarezem, mistrzem WBC wagi super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-06-2021 19:48:35 
Świetne zestawienie. Mógłby się wyklarować dla koksa jakis sensowny rywal. Przyznam że nie miałbym faworyta, ale nieznacznie chyba Benavidez
 Autor komentarza: garylinker
Data: 21-06-2021 22:22:29 
Podzielam zdanie kolegi wyżej; Benavidez większy i dlatego raczej groźniejszy, ale z kolei Charlo lepszy technicznie. Walka wyłoniłaby legitnego pretendenta.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-06-2021 12:36:32 
Piękna walka, oby się szybko dogadali, faworyta trudno upatrywać w którymkolwiek, a jak już to po cichu obstawiałbym Benavideza, ale to tak naprawdę szeptem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.