ANDRE DIRRELL: BRELAND PODDAŁ WILDERA POD MOIM WPŁYWEM

Po porażce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) obwiniał Marka Brelanda o spisek twierdząc, iż ten za wcześnie rzucił ręcznik, poddając reprezentanta Alabamy. Teraz dowiadujemy się, że na decyzję szkoleniowca wpływ mogła mieć inna osoba.

Czołowy niegdyś super średni Andre Dirrell (27-3, 17 KO) twierdzi, że to on nakłonił byłego już członka teamu Wildera do poddania "Brązowego Bombardiera". - To ja stałem blisko narożnika przed ósmą rundą, mówiąc Markowi Brelandowi, aby rzucił ręcznik - rzucił Dirrell. - Żyjesz, by walczyć kolejnego dnia. Przyjmował zbyt dużo ciosów i nie mógł nic zrobić. (...) Byłem w narożniku w ostatnich dwóch rundach, mówiąc Brelandowi, aby rzucił ręcznik i wierzę, że miałem na to jakiś wpływ. Jeśli spojrzeć na główny powód, dla którego Wilder trafił do boksu w wieku 21 czy 22 lat, to była to chęć zagwarantowania bytu córce. Czy może to zrobić teraz? Absolutnie, może przejść na emeryturę, prowadzić wspaniałe życie i zająć się córką i kimkolwiek innym, o kogo chce się troszczyć. Ale jeśli chce wrócić silniejszy, musimy mu dać taką możliwość. Nie chcesz przyjmować zbyt wielu niepotrzebnych uderzeń, jeśli nie musisz - dodał pięściarz z Michigan.

- Jednym z trzech lub czterech powodów, Deontay nie miał na tamtym etapie walki nóg. Powiedział nam, że jego kombinezon był za ciężki. (...) Wierzę, że jego kombinezon był za ciężki, naprawdę w to wierzę. Wierzę również, że to miało na niego wpływ i był to powód, żeby powiedzieć, "rzućmy ręcznik, załatwimy go następnym razem". "Zbierasz zbyt dużo, twoje ucho krwawi". To był główny powód, dla którego poszedłem do jego narożnika. Nie wiedziałem, czym to było spowodowane. To nie jest normalna sytuacja, nigdy nie widziałem takiego Deontaya Wildera. Nie miał nóg, aby strzelać mocnymi ciosami. Wszystko działało przeciwko Wilderowi w tym pojedynku. Jeśli nie wierzycie, obejrzyjcie to raz jeszcze i powiedzcie mi, że mógł ulokować jedną ze swoich bomb, nie mógł - zakończył starszy z braci Dirrellów, który ostatnią walkę stoczył ponad półtora roku temu, zwyciężając nad Juanem Ubaldo Cabrerą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 17-06-2021 19:30:35 
Znowu i tym kombinezonie. No to problem Wildera, że był półgłowkiem i go ubrał. Zresztą ten kombinezon podobno 40 funtów ważył, a przeszedł w nim pewnie z kilkadziesiąt metrów pewnie i już się zmęczył? Rzymscy legioniści mieli na sobie 44 funty (broń + pancerz) i potrafili z nimi chodzić 25 km w ciągu jednego dnia, a ten sapał po kilkudziesięciu metrach. Kolejna wymówka.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-06-2021 19:56:11 
Po co sięgać miliardy lat wstecz do rzymskich legionistów? przecież po walce i tłumaczeniu o za ciężkim kostiumie, w internecie odgrzebano filmiki na których sam Wilder, w trakcie treningu biegał z zarzuconym na siebie obciążeniem o podobnej wadze co ten jego legendarny kostium. Także ten...
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 17-06-2021 19:57:45 
Rzymscy czy greccy żołnierze w starożytnych czasach byli bardziej cywilizowany od dzisiejszych zwierząt, które pragną śmierci i kalectwa u swojego przeciwnika, prawdziwego wojownika poznasz po tym jak przegrywa, Joshua pokazał niebywałą klasę po porażce z Ruizem, natomiast Wilder.. nie mam pojęcia jak można szanować tego gościa, to chyba jedyna osoba ze świata sportu, której osobiście bardzo nie lubię.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 17-06-2021 20:15:40 
Znów ten kombinezon? Przykład z dzisiaj. Widziałem jak dziewczyna, ale nie jakiś babochłop, tylko szczupła, wręcz chuda laska, ze zgrabnymi nogami i szczupłymi rękami zniosła z 4 piętra, po schodach, 20 kilogramową złożoną elektryczną hulajnogę. Nawet się nie zatrzymywała na półpiętrach, tylko cyk - stargała ją, przeniosła przez hol, rozłożyła i w drogę. A ten tu stukilogramowy dzik, zawodowy sportowiec przeszedł się kilkanaście metrów w 40 funtowym kostiumie i umiera? Nogi mu siadły? Ciekawe, jak nosi na barana dziecko? Robi półgodzinne przerwy co 30 metrów? A Direll drugi mądry. "Wierzy". Uwierzyłbym, jakby to cudo ważyło 60 kilo. Ale prędzej w kontuzję biodra albo kolana, niż zmęczenie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-06-2021 20:49:35 
Moim zdaniem przeważył nie sam kombinezon, ale ołowiany ochraniacz na jądra, zresztą niedawno wypłynęło szereg ciekawych informacji na BoxingLeaks, co daje do myślenia. Wydaję mi się, że tym razem zaopatrzy się w aluminiowy, czym zaskoczy Fury'ego:)
 Autor komentarza: stanoski
Data: 17-06-2021 20:49:58 
Widzę, że upośledzenie intelektualne psychofanów Joshuy przekroczyło kolejne rekordy głupoty.

Przykład rzymskich legionistów...

A czy ktoś kurwa powiedział, że Wilder NIE BYŁ w stanie chodzić z tym strojem 40 kilometrów?

Czy my tutaj rozważamy, czy Wilder byłby w stanie z kombinezonem CHODZIĆ, czy może rozważamy, czy po noszeniu kombinezonu był wystarczająco szybki na BARDZO SZYBKIEGO, BIJĄCEGO SZYBKIMI KOMBINACJAMI SUPERCIĘŻKIEGO z najwyższej półki światowej?

Czy zgraja ciężko upośledzonych intelektualnie @Ramirezów82, @Marduków czy innych @Stieczkinów widzi tę "subtelną" różnicę.

A no tak! Dziewczyna nosiła po schodach! legioniści nosili 20 kilometrów!

Kurwa, a czy ktoś mówi, że Wilder nie byłby w stanie NOSIĆ?

NOSIĆ a kurwa WALCZYĆ z Tysonem Furym po takim noszeniu TO JEST CHYBA KURWA SUBTELNA RÓŻNICA, czy nie?

Tutaj trzeba być maksymalnie szybkim, mieć maksymalny refleks, dynamikę, bo stoi przed Tobą ścisły top świata w wadze ciężkiej...

NO - ALE LEGIONIŚCI NOSILI! Kurwa... nosić to i ja umiem xD
Ciekawe co by kurwa wasi legioniści zrobili po takim noszeniu gdyby mieli stać i unikać i nadążać przed ciosami Tysona Fury'ego. Stawiam wpierdol w 10 sekund Waszych mężnych legionistów xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-06-2021 21:43:56 
Wrócił !!!
12 konto w ciągu 16 dni. J-23 aka Inżynier znów nadaje !!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 18-06-2021 08:30:51 
Dziwne, w jakim kierunku poszła dyskusja. Mnie bardziej zainteresowało to, że Dirrell chwali się, jaki miał wpływ na wynik walki. Sam już gówno może jako bokser, ale zadecydował o przebiegu topowej walki w HW, podpowiadając Brelandowi, co robić. A ja sądzę, że miałem nie mniejszy wpływ na decyzję Brelanda, jak Dirrell. Na Bokserze w temacie Waszym Zdaniem napisałem coś w ten deseń: "Wilder jest skończony. To już długo nie potrwa." Na pewno Breland to przeczytał, wrzucił w tłumacza Googla i po krótkim namyśle poddał Wildera.
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 18-06-2021 09:04:19 
O, na tego pana czekałem :D Ekspert od symulacji w grze wideo tym razem we wcieleniu sympatycznego dziennikarza piłkarskiego ;) Będzie się działo
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-06-2021 10:11:53 
stanoski
no tak - rzymscy legioniści po noszeniu pancerzy i broni z reguły mieli w zwyczaju pójść do SPA, potem grillowali w obozowiskach, piknikowali i przecież nigdy nie walczyli :) te miecze i zbroje to tak dla ozdoby :) i nie potrzebna im była szybkość, "maksymalny refleks", dynamika w walce na ostre miecze :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-06-2021 10:20:38 
swoją drogą dobrze, że rzymianie nie natknęli się na kogoś takiego jak Łajlder, bo dopiero poznaliby co to brutalność i prawdziwa rzeź - bo przecież oni tego nie zaznali :) podboje to była taka niewinna zabawa :)
 Autor komentarza: stanoski
Data: 18-06-2021 19:35:54 
@poszukiwacz

Czy Ty tępy jełopie rozumiesz różnicę między rzeźnią bez techniki legionistów którzy wszyscy nosili takie ciężkie zbroje do przypadku nierównego starcia, gdzie jeden nosi drugi nie?

Ja pierdolę, rozmowa z Tobą to jak rozmowa z opóźnionym imbecylem. IQ = 90.

Twój legionista po noszeniu zbroi dostałby od Fury'ego wpierdol w 10 sekund, jedno szybkie wejście lewy prawy i legionista nie wiedziałby nawet co mu zaświszczało koło oczu i kiedy.

Ty kurwa debilu uważasz, że sprinter też może sobie przed startem na 100 m nosić zbroję 20 kg bo co to za różnica?
No kurwa co za pierdolony down o IQ 80
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 18-06-2021 22:59:22 
„ Ja pierdolę, rozmowa z Tobą to jak rozmowa z opóźnionym imbecylem. IQ = 90.”
„ No kurwa co za pierdolony down o IQ 80”
Naprawdę administrator forum nie ma narzędzi żeby zrobić porządek z takim wypowiedziami? Jak tak można? @stanoski opanuj się! Co ty człowieku wyprawiasz?
 Autor komentarza: stanoski
Data: 18-06-2021 23:09:15 
" Autor komentarza: ElTerribleData: 18-06-2021 22:59:22
@stanoski opanuj się! Co ty człowieku wyprawiasz?"

Ja mam się opanować?

Taki hejt jaki tu się wylewa na Wildera od psychofanów Joshuy przekracza ludzkie pojęcie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.