TYSON FURY O JOSHUI, USYKU I SAUNDERSIE

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) najwięcej mówił oczywiście o trzeciej walce z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), ale poruszył również temat Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO), Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO) i Billy'ego Joe Saundersa (30-1, 14 KO).

- Nie potrzebuję Joshuy, tak samo jak on nie potrzebuje mnie. Obaj jesteśmy milionerami i w każdej chwili moglibyśmy odejść, mając pieniądze do końca życia. Jeśli do tej walki dojdzie, to fajnie, a jeśli nie, to będę boksował z tymi, których postawią naprzeciw mnie. Ale jednego jestem pewny, on nie wygrałby tej walki - mówi "Król Cyganów".

- Billy Joe Saunders usłyszał ode mnie, że powinien wrócić i przed zakończeniem kariery odzyskać tytuł mistrza świata. Nie dla pieniędzy, nie dla sławy, tylko dla samego siebie. To bardzo inteligentny gość, dobrze poinwestował i on nigdy nie będzie miał kłopotów finansowych, uważam jednak, że powinien jeszcze wrócić i odzyskać tytuł mistrzowski. To była przecież bardzo ciasna i bliska walka - kontynuował mistrz WBC wagi ciężkiej.

- Usyk moim zdaniem przegrał z Chisorą, jak więc miałby pokonać Joshuę, który jest lepszy i jeszcze większy niż Chisora? Usyk nie był typem punchera w kategorii cruiser i nie potrafił zranić kogoś takiego jak Briedis. Trafiał czysto Derecka i nic. A Joshua to 115 kilogramów samych mięśni - dodał Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-06-2021 17:42:47 
Tyle "ciepłych" słów to Joshua od Tysona chyba dawno już nie usłyszał. O ile w ogóle :)
 Autor komentarza: Marduk
Data: 16-06-2021 18:07:38 
A ja się zgadzam z Furym. Jak Usyk miał problemy z Chisorą i walka była bliska to jak ma sobie poradzić z Joshuą, który jednak jest znacznie mocniejszy od Derecka.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 16-06-2021 22:15:53 
AJ jest duzo lepszy od Chisory, a w dodatku duzo szybszy, lepiej sklada kombinacje, w poldystansie Usyka moze zmiazdzyc a i na dystans moze go rozbic, skoro Chisora bardzo czesto trafial ciosami, ktore byly widoczne z kilometra to co zrobi AJ, ktory bije zdecydowanie mocniej i ma wiekszy repertuar ciosow. Ogolnie, dla mnie AJ na ten moment jest juz kompletnym bokserem, moze cala walke przeboksowac za lewym prostym jak Kliczko, ale jak trzeba i jest mozliwosc to przyspieszy. A w walce z Furym faworyta nie widze w ogole. Ale jak mam byc szczery bardziej wolalbym zobaczyc AJ-Wilder
 Autor komentarza: falco555
Data: 16-06-2021 23:09:34 
i walki nie będzie, obaj mają za dużo do stracenia, historia się powtarza
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 16-06-2021 23:13:46 
AJ ko na Usyku w pierwszych rundach
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-06-2021 10:58:53 
W takim razie można by było powiedzieć, że Fury po takiej postawie jaką pokazał z Wallinem nie miał prawa wygrać drugiej walki z Łajlderem. Nie można zapominać, że Usyk w walce z Chisorą to nadal był nowicjusz w wadze ciężkiej. A Chisora to nie ogórek, może to potwierdzać chociażby Dillian (Szpilki lepiej nie pytać). Jeśli Eddie zadbał aby w kontrakcie na walkę AJ vs Usyk była klauzula rewanżowa, to jego publicznie wyrażane obawy przed tą walką nie są kurtuazyjną gadką doceniającą przeciwnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.