KLASA DILLIANA WHYTE'A: GRATULACJE I ŻYCZENIA DLA POWIETKINA

Wczoraj pisaliśmy o zakończeniu kariery przez Aleksandra Powietkina (36-3-1, 25 KO), a dziś publikujemy treść gratulacji, jakie wystosował wobec Rosjanina jego ostatni rywal - Brytyjczyk Dillian Whyte (28-2, 19 KO), który nie pierwszy raz pokazał klasę poza ringiem.

ALEKSANDER POWIETKIN KOŃCZY KARIERĘ! >>>

- Szczęśliwej sportowej emerytury dla jednego z najlepszych współczesnych zawodników wagi ciężkiej, wspaniałego czempiona. Niech Bóg Cię błogosławi, ciesz się kolejnym rozdziałem swojego życia. Dziękuję Ci za dwie świetne walki prawdziwy wojowniku - tako rzekł Dillian Whyte.

Przypomnijmy, że w pierwszej walce Powietkina z Whyte'em (w sierpniu zeszłego roku), Rosjanin leżał dwukrotnie na deskach w czwartej rundzie, ale pozbierał się i w piątej znokautował Brytyjczyka jednym z najlepszych ciosów w wadze ciężkiej ostatnich lat - kunsztownie przygotowanym, piekielnym lewym podbródkowym. Siedem miesięcy później to Whyte znokautował Powietkina, kończąc walkę w czwartej odsłonie. Ta porażka dała Saszy do myślenia i przyczyniła się do decyzji o zakończeniu kariery.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 14-06-2021 15:21:10 
A jeszcze niedawno czytałem na tym forum porównania Dilliana do Denataja w aspekcie wymówek itp. Do autorów tych porównań - powyżej macie różnicę.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 14-06-2021 16:03:16 
https://www.youtube.com/watch?v=BkAu1DfMvUs
pożegnanie povetkina, już jest. zapraszam pomagajcie w promocji boksu.
pozdrawiam!
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 14-06-2021 20:20:56 
Povietkin - najbardziej przereklamowany pięściarz na orgu, uważany tu za wybitnego i "ulubionego" obie szanse mistrzowskie przegrał do jednej mordy (z AJ troche mniej) w swoim prime aż świecił od koksu, pięściarz bardzo dobry ale nie wybitny, zabrakło też warunków fizycznych, nie bez przypadku mistrzem nie został ale fakt szkoda walki z Wilderem bo tu była szansa, i fakt czasem gorsi zawodnicy zdobywali pasy, za kariere i emocje dziękuję i życzę powodzenia po niej
 Autor komentarza: mani4c
Data: 15-06-2021 10:57:04 
Mówisz, że Sasza wciągał soczek? ;)
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 15-06-2021 21:50:32 
Najbardziej przereklamowany pięściarz na orgu to Adam Kownacki, a Povietkin był mistrzem olimpijskim i niczego mu nie brakowało do zdobycia tytułu… oprócz odrobiny szczęścia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.