Archiwum wiadomości z dnia: 2021-06-13

 


PONCE I BABIĆ NOKAUTUJĄ NA GALI W NEWCASTLE (WIDEO)

W walce wieczoru wczorajszej gali w Newcastle Jeremias Ponce (28-0, 18 KO) znokautował w dziesiątej rundzie Lewisa Ritsona (21-2, 12 KO) i stał się oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata IBF wagi junior półśredniej. Zobaczyliśmy również m.in. bardzo agresywnego 'ciężkiego' Alena Babicia (7-0, 7 KO), który w trzeciej rundzie odprawił Damiana Chambersa (11-2, 7 KO). Oto skróty wszystkich walk gali.


FURY O HEARNIE: JEST DOBRY W TYM CO ROBI

Tyson Fury udzielił ostatnio wywiadu dla Daily Mail, w którym odniósł się do wielu aspektów dotyczących jego kariery zawodowej - m.in. potencjalnego pojedynku z Anthonym Joshuą i trylogii z Deontayem Wilderem. Co ciekawe, mistrz świata WBC wagi ciężkiej bardzo w pozytywnych słowach wypowiedział się o największym obecnie promotorze na świecie, Eddiem Hearnie.
WŚCIEKŁY HEARN: ARUM TO NAJWIĘKSZY CHCIWIEC, JEGO SŁOWA TO GÓWNO

Szef grupy Top Rank Bob Arum oskarżył w tym tygodniu szefa grupy Matchroom Eddie'ego Hearna o spowodowanie fiaska negocjacji w sprawie planowanej na lato walki o wszystkie pasy wagi ciężkiej: Tyson Fury (współpromowany przez Aruma mistrz WBC) vs Anthony Joshua (promowany przez Hearna mistrz IBF, WBA i WBO). 42-letni Hearn szybko i ostro odpowiedział na oskarżenia 89-letniego Aruma.