MASTERNAK: MARZĘ O WALCE Z CIEŚLAKIEM O MISTRZOSTWO ŚWIATA

- Wiele razy poczułem jego głowę na swojej ręce. Dziś Adam Balski pokazał twardość i najlepszy boks w karierze. Naprawdę wysoko postawił mi poprzeczkę. Marzy mi się teraz walka polsko-polska o mistrzostwo świata z Michałem Cieślakiem - powiedział Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) po zwycięskim pojedynku z Adamem Balskim (15-1, 9 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 31-05-2021 02:20:45 
Cieślak vs Masternak? Starcie przeciwieństw?

Ciężko wytypować kto byłby górą. Na dzień dzisiejszy to chyba najlepsi cruserzy w PL. Głowackiego nie liczę bo dla mnie to on mimo braku efektów dalej buja się na dawnym sukcesie a ogólnie to jest mocno naruszony.

Pójdą raczej inną drogą. Nie będą chcieli aż tak ryzykować.
Ale zobaczymy.

Masterowi brakuje mocy i kropki nad "i" a Cieślak to gorąca głowa.
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 31-05-2021 05:57:48 
walka dużo lepsza dla oka, ale i również emocjonalnie niż Adamek vs szpilka. master dał piękny boks, aczkolwiek brakowało mi z jego strony prawego podbródka. było czuć zza ekranu to że, Balski w każdej chwili może skończyć to jednym ciosem , dlatego przez całą walkę nawet nie mrugnąłem!
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 31-05-2021 07:51:47 
Brawo Mateusz!! W końcu solidny Polski zawodnik, który pokazał kawał dobrego boksu. Mateusz nigdy wstydu nie przyniósł a walczył z bardzo dobrymi zawodnikami! Wierzę, że stać go jeszcze na zdobycie pasa. Przyjemnością było patrzeć na tą wczorajszą walkę.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-05-2021 08:11:29 
Masternak - Cieślak o prestiżowy pas, w dodatku w Polsce to byłaby nie lada gratka dla kibiców i obaj godni siebie rywale. Mateuszowi życzę tytułu, który byłby pięknym ukoronowaniem bogatej kariery, tym bardziej, że widać, że gość wyszedł spod ręki nie byle jakiego fachowca i walczy naprawdę fajnie dla oka, może i nie ma pojedynczej petardy, ale sposób boksowania oraz inteligencja ringowa lokują go wśród bardzo poważnych graczy tej kategorii wagowej, zresztą tak samo, jak i Cieślaka.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 31-05-2021 08:29:32 
Balski mega serce .W Ringu raczej zginie niż się podda .Szacun .
Na Mastera w Polsce tylko jest Cieślak bo Głowacki to mistrz jednej walki .
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 31-05-2021 09:30:10 
Już pisałem wcześniej, że HW wyczyściła całkiem cruiser. To co było parę lat temu, a co jest teraz, to przepaść. Briedisa i Okolie liczę już jako HW i wśród tego co zostaje, Masternak z Cieślakiem są najlepsi na świecie, obok Dorticosa i może Makabu.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 31-05-2021 09:43:05 
Gdyby Master miał mocniejszy cios to byłby faworytem walki z Cieslakiem a teraz to walka zas 50/50. Z drugiej strony Cislak napewno nie ma takiej odpornosci na ciosy jak ma Balsski co pokazała walka z Jezewskim .Co do Glowackiego to jest mocno przerelamowany bo pokonał pas prime Hucka i past Cunninghama.
 Autor komentarza: malfoy
Data: 31-05-2021 10:34:28 
Masternak to jeden z nielicznych polskich bokserów którzy wyszli spod fachowej ręki. Nie ręki kolejnego ruskiego pajaca jak Pan Ł i teraz Pan L, ale z ręki śp. Gmitruka. Nie kica z postawą srającego zająca na łące, tylko wyprostowany, szczelna garda, praca nóg, dobry jab wydłużający dystans, składanie kombinacji. Nie ma w tym wielkich fajerwerków ale jest FACH W RĘKU. Nie ma pajacowania, jest czyste rzemieślnictwo, klasyczna technika bokserska. Jaka jest różnica między klasycznym bokserskich FACHOWSTWEM a chuliganerką i innym pajacowaniem to każdy wie, nawet na Gromdzie to widać. Pan bokser to Pan bokser, a Masternak to właśnie jest taki Pan bokser.

Cieślak miałby z nim ciężko, natomiast ta siła rażenia Cieślaka mogłaby tu zrobić różnicę. Ciężko typować.

Taki Masternak to tego wykidajłę Różańskiego zrobiłby jak dziecko - 2 pierwsze rundy przyjąłby te jego farfocle na blok, a potem punktował, rozbijał i rozmontowywał.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 31-05-2021 16:49:20 
tak się zastanawiam że Mateusz swój najsilniejszy prawy cios bije tak jakby z góry, i ciężko wtedy trafić czysto na szczękę, może gdyby potrenował i zadawał go z niższej trajektorii to łatwiej wywracałby przeciwników, tam siła jest dość spora tylko ciężko o czyściocha, ale to taki mój luźny pomysł, nie wiem czy do wytrenowania
 Autor komentarza: Mike555
Data: 01-06-2021 13:09:20 
Nie udało się Balskiemu, przyznaję się do błędu, ale ludzie Cieślak, Głowacki? Oni Masternaka bezpłciowca wbijają w ziemię, zwłaszcza Cieślak. Masternak ma szanse jedynie z podstarzałym Włodarczykiem, który zadaje 1 cios na 5 rund. Z Głowackim i Cieślakiem przegrywa zdecydowanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.