Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-30

 BONIEK: SZPILKA JEST UZALEŻNIONY OD SWOJEJ SZCZĘKI

Prezes PZPN, jeden z najlepszych piłkarzy w historii Polski Zbigniew Boniek jest zagorzałym kibicem boksu, a gdy na horyzoncie pojawia się duża gala z udziałem Polaków, lubi wyrażać swoją opinię. Tym razem pokusił się o krótkie typowanie przed dzisiejszą galą PPV KBN 15 w Rzeszowie, gdzie głównymi atrakcjami będą pojedynki Artur Szpilka vs Łukasz Różański i Mateusz Masternak vs Adam Balski.KIWIOR BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY PRZEZ MENDOZĘ!

Chociaż Aleksander Bereżewski (2-0, 2 KO) gładko pokonał rywala w pierwszym pojedynku gali Knockout Boxing Night 15, to już w drugim starciu mieliśmy małą sensację. Zawodnik KnockOut Promotions Damian Kiwior (8-2-1, 1 KO) został ciężko znokautowany przez Pablo Mendozę (10-8, 10 KO)


HRGOVIĆ SZUKA NOWEGO RYWALA: 'HUNTER JEST OSZUSTEM I TCHÓRZEM'

Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) miał w lecie walczyć z Filipem Hrgoviciem (12-0, 10 KO) w eliminatorze IBF wagi ciężkiej, ale po przetargu wycofał się z walki, gdyż podpisał kontrakt z platformą Triller i wystąpi 19 czerwca na gali PPV Lopez Vs Kambosos (rywalem Huntera w eliminatorze WBA będzie Mike Wilson). W tej sytuacji Chorwat szuka nowego rywala i ostro krytykuje Amerykanina.


MATERLA O SZPILKA vs RÓŻAŃSKI: ARTUR MA KOPYTO W ŁAPIE!

- Artur ma kopyto w łapie - mówi Michał Materla o dzisiejszej potyczce Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO), sugerując, że to właśnie 'Szpila' jest jego faworytem. Przy okazji porozmawialiśmy również o jego synu. Bo przecież Marcel Materla reprezentował nas niedawno na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w boksie.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI PO DEMOLCE NA SZPILCE!

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) w pierwszej akcji zapoznał się z deskami, ale powstał z nich i za moment to on trzykrotnie przewrócił Artura Szpilkę (24-5, 16 KO). Ten ostatni nokdaun okazał się ciężkim nokautem. A wszystko w niespełna rundę! Po tej krótkiej i ostrej demolce porozmawialiśmy z Różańskim tuż po zejściu z ringu.
ZNAKOMITA WALKA! MASTERNAK ROZMONTOWAŁ BALSKIEGO

Mieli walczyć w osobnych pojedynkach, ostatecznie skrzyżowali ze sobą rękawice i stoczyli na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie bój o pas IBF Inter-Continental wagi junior ciężkiej. Adam Balski (15-1, 9 KO) i Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) dali naprawdę znakomitą, emocjonującą walkę. To był świetny występ obu panów.