Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-26

 


JOSHUA ZMIENIA TAKTYKĘ, SZYKUJE SIĘ NA WALKĘ Z USYKIEM

Sąd arbitrażowy nakazał w zeszłym tygodniu pojedynek Tyson Fury vs Deontay Wilder III, rozstrzygając spór prawny na korzyść Wildera i kładąc kres planom letniej walki Fury'ego (mistrza WBC wagi ciężkiej) z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) - mistrzem IBF, WBA i WBO. W dodatku federacja WBO nakazała walkę Joshuy z obowiązkowym pretendentem Aleksandrem Usykiem (18-0, 13), do której AJ już się szykuje.


MAYWEATHER: PACQUIAO MA PRAWO DO MIANA NAJLEPSZEGO W HISTORII

Legendarny Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) ma już 42 lata, jednak wciąż podejmuje wyzwania na najwyższym poziomie. 21 sierpnia w Las Vegas zmierzy się ze znakomitym mistrzem IBF i WBC wagi półśredniej Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO) w pojedynku, który będzie niewątpliwie wielkim wydarzeniem. Trener i były bokser Jeff Mayweather twierdzi, że Manny'ego można już uważać za najlepszego pięściarza wszech czasów.

RÓŻAŃSKI O WALCE ZE SZPILKĄ: WYNIK JEST CHYBA OCZYWISTY

Już w najbliższą niedzielę czeka nas gala KBN 15 w Rzeszowie, której walką wieczoru jest elektryzujący pojedynek o pas WBC International wagi bridger - Łukasz Różański (13-0, 12 KO) kontra Artur Szpilka (24-4, 16 KO). Na kilka dni przed starciem pięściarz z Rzeszowa, który jest nieznacznym faworytem bukmacherów, wysyła kolejny mocny przekaz.