MICHAŁ SOCZYŃSKI PRZED SOLIDNYM TESTEM W ANGLII

Michał Soczyński (2-0, 1 KO) - mistrz Polski wagi ciężkiej w boksie olimpijskim, po dwóch zwycięstwach na krajowym podwórku rusza na podbój Europy. Występujący w kategorii cruiser pięściarz z Lublina wystąpi pod koniec czerwca w Wielkiej Brytanii, gdzie skrzyżuje rękawice z solidnym Andriusem Ruzasem (2-2, 1 KO). Litwin testuje brytyjskich prospektów i powinien dać Michałowi trudną przeprawę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 23-05-2021 15:27:36 
Mimo, że to super pracowity i waleczny chłopak kompletnie nie podzielam optymizmu związanego z jego przejściem na PRO. W momencie gdy wskoczył na boks seniorski jego główny atut, czyli siła i eksplozywność został zminimalizowany, a brak postępów czysto pięściarskich rzucał się w oczy. Efektem tego wygrane międzynarodowe, poważne walki można było naprawdę policzyć na palcach jednej ręki. Bez radykalnych zmian Soczek zostanie szybko wypunktowany i to możliwe, że już przez umiejącego względnie Litwina.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-05-2021 15:33:50 
Teoretycznie zgoda - ale czy właśnie poprzez sparingi z Kalengą, Balskim, Główką, a także walkami takimi jak ta, nie powinien zrobić kro naprzód? Według mnie to właśnie ten bodziec może go pociągnąć w górę.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 23-05-2021 15:55:36 
@Furmi,

Oby tak było, trzymam kciuki. Po prostu chłodno patrząc tego nie widzę. Bo potencjał motoryczny, chęć i zapał do pracy naprawdę wyjątkowa.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-05-2021 22:28:52 
dajmy sobie troche czasu i zobaczymy co z tego bedzie, jak chca z nim sparowac (ww) tzn ze chlopak jakis opor musi stawiac, a to dopiero poczatek zawodej kariery. To jest boks, tutaj czasami umiejetnosci mozna zalatac atletyzmem i na odwrot, dobrze ze zamiast obijac jakis lachudrów ze slowacji leci do UK powąchać innego ringu. Btw. w wywiadach jeszcze troche sztywny ale @Furmi zapewne pamietasz jak kilka lat temu zachowywali sie goscie typu Łaszczyk, Cieslak czy nawet Mario Wach :D - i o ile piesciarsko jedni zrobili duzy, inni mniejszy progres to az lezka sie w oku kreci jak sie obejrzy stare wywiady z zawstydzonymi "jąkałami" a jak niewiele im obecnie do poziomu "wzglednej elokwencji" xD
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-05-2021 22:58:34 
Z Łaszczykiem robiłem jak miał 17 lat i nie mógł śliny przełknąć ;) Ze wszystkim trzeba się oswoić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.