Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-16

 


CHARR PO CYRKOWEJ WALCE WIERZY W STARCIE Z FURYM LUB JOSHUĄ

Manuel Charr (32-4, 18 KO) wczorajszego wieczoru w Kolonii znokautował już w drugiej rundzie Christophera Lovejoya (19-1, 19 KO), o którym nikt nigdy nie słyszał oraz nikt jak dotąd nie widział jego walk. I nikt z nas raczej z tego powodu nic nie stracił. Teraz mistrz WBA wagi ciężkiej w zawieszeniu najbardziej marzy o dużym pojedynku i ma tylko jeden cel.


FIGUEROA ZNOKAUTOWAŁ NERY'EGO W MISTRZOWSKIEJ WALCE (WIDEO)

W walce wieczoru wczorajszej gali w Carson Brandon Figueroa (22-0-1, 17 KO) znokautował Luisa Nery'ego (31-1, 24 KO) i zdobył pas WBA wagi super koguciej, broniąc jednocześnie pasa WBC World. Obaj od początku nie żałowali mocnych ciosow i rozgorzała prawdziwa ringowa wojna. Do szóstej rundy lekko przeważał mańkut Nery, ale wściekle nacierający Figueroa w końcu przełamał zmęczonego rywala i znokautował go w siódmej rundzie kombinacją prawy podbródkowy-lewy hak na dół.
SZPILKA ZNIKA Z INTERNETU DO CZASU WALKI Z RÓŻAŃSKIM

Przygotowujący się do pojedynku z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) 30 maja na gali w Rzeszowie Artur Szpilka (24-4, 16 KO) podjął decyzję o odcięciu się od mediów społecznościowych i korzystania z internetu do czasu jego wyczekiwanego pojedynku z rzeszowianinem. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej poinformował o tym na swoich Stories na Instagramie.DAVID BENAVIDEZ: PRZED CANELO NIE MOŻNA W RINGU UCIEKAĆ

28 sierpnia były mistrz świata wagi super średniej, wciąż niepokonany David Benavidez (24-0, 21 KO) zmierzy się z Jose Uzcateguim (30-4, 25 KO) w eliminatorze WBC ww. kategorii. Mistrzem WBC jest supergwiazdor Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO), który we wrześniu stoczy zapewne walkę z mistrzem IBF Calebem Plantem. Czy starcie Benavidez vs Canelo to kwestia czasu? Takie jest zdanie Benavideza.SANDRA DRABIK: KAŻDA WALKA TO KROCZEK KU BYCIU LEPSZĄ

Multimedalistka Mistrzostw Europy, Unii Europejskiej, Polski i Igrzysk Europejskich Sandra Drabik (-51kg) zasłużyła na miano najlepszej zawodniczki Grand Prix w Usti nad Łabą. - Każda walka to kroczek ku byciu lepszą pięściarką - mówi nasza reprezentantka, która pokonała cztery rywalki i zdobyła złoty medal. Pierwsze miejsce zajęła także Karolina Koszewska (-69kg).