Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-12

 

'CANELO POKONAŁBY MAYWEATHERA W JEGO SZCZYTOWEJ FORMIE'

Brytyjski prospekt wagi półśredniej, popularny Conor Benn (18-0, 12 KO) wzbudził burzliwą dyskusję swoim wczorajszym wywiadem. Stwierdził w nim, że obecny mistrz świata WBA, WBC i WBO wagi super średniej, Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO) pokonałby emerytowanego króla boksu Floyda Mayweathera Juniora (50-0, 27 KO) w jego szczytowej formie. Notabene Canelo krzyżował już z Mayweatherem rękawice.NIE BĘDZIE WALKI RUNOWSKI - GREEN?

Wychodzi na to, że w piątkowy wieczór na antenach Polsatu możemy nie zobaczyć ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Louisem Greenem (12-2, 7 KO) a Przemysławem Runowskim (20-1, 5 KO). Starcie obu pięściarzy miało być częścią gali Polsat Boxing Night w Warszawie. Jakie są tego powody?
KACPER MEYNA PEWNY SWEGO, MATEUSZ CIELEPAŁA O 'BYĆ ALBO NIE BYĆ'

Już 30 maja w Stężycy odbędzie się wielki finał turnieju wagi ciężkiej organizowanego przez Krystiana Każyszkę. O główną nagrodę - zawodowy kontrakt z Rocky Boxing Promotions i 100 tysięcy zł, powalczą Kacper Meyna (5-0, 2 KO) i Mateusz Cielepała (2-1, 1 KO). Pewny swego jest Kacper, który mówi o sobie jako faworycie pojedynku. Bardziej doświadczony Mateusz nie ukrywa, że ta walka to dla niego 'być albo nie być' w zawodowym boksie.


MATERIAŁ PRASOWY: POLSAT BOXING NIGHT W NOWEJ ODSŁONIE

Dziesiąta edycja gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 14 maja, zapoczątkuje nową jakość na polskiej scenie pięściarskiej. Najwyższy poziom produkcji telewizyjnej będzie iść w parze z troską o sportowy rozwój profesjonalnych zawodników, odbudową krajowego boksu olimpijskiego oraz dbałością o najwyższe sportowe emocje serwowane kibicom. Gwarantem tych wszystkich wartości będzie nowy podmiot: Polsat Boxing Promotions.