Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-08

 


KOWNACKI: FURY POWIEDZIAŁ MI, ŻEBYM NIE TRACIŁ ZBYT DUŻO WAGI

Najlepszy polski bokser wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-1, 15 KO) zasiądzie dziś na trybunach stadionu AT and T w teksańskim Arlington, by oglądać wielką walkę unifikacyjną w wadze super średniej - Saul Alvarez vs Billy Joe Saunders. Polak spotkał się w Teksasie z przyjacielem Saundersa, mistrzem WBC wagi ciężkiej Tysonem Furym. Brytyjczyk udzielił Kownackiemu ciekawej rady.


RÓŻAŃSKI DO SZPILKI: ZROBISZ TO JAK GOŚCIOWI NA KADRZE

Ajajaj, no i znowu ta afera końska! Knockout Promotions wyprodukowało spot promujący galę, która odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. W jednym z fragmentów Artur Szpilka (24-4, 16 KO) skierował pytanie do Łukasza Różańskiego (13-0, 12 KO) czy chciałby mieć dzieci po czempionach, pozując jednocześnie ze swoimi psami - Cycem i Pumbą. Na odpowiedź rzeszowianina nie trzeba było długo czekać...MATEUSZ BOREK O WALCE RÓŻAŃSKI vs SZPILKA

- Artur Szpilka był na poziomie, którego Łukasz Różański do tej pory jeszcze nie dotknął. Nie widzę argumentów sportowych na wygraną Różańskiego - uważa Mateusz Borek, zapytany przez nas o walkę Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Pojedynek w limicie kategorii bridger (101,6 kg) odbędzie się 30 maja w Rzeszowie.