DANIEL JACOBS PRZESKOCZY DO PÓŁCIĘŻKIEJ NA WALKĘ ZE SMITHEM JR?

Teoretycznie wszystko wydawało się jasne. Bob Arum ogłosił już nawet, że na jesień dojdzie do walki Artura Beterbijewa (16-0, 16 KO) i Joe Smitha Jr (27-3, 21 KO) w unifikacji trzech pasów wagi półciężkiej, ale...

Beterbijew oraz Smith Jr są promowani przez Aruma. Wszystko zostało uzgodnione, lecz Eddie Hearn wchodzi niespodziewanie do gry. Oczywiście on nie może wymusić innej walki, może za to złożyć ofertę nie do odrzucenia. I chce taką złożyć szefowi grupy Top Rank.

Współpracujący z platformą DAZN brytyjski promotor zamierza milionami dolarów nakłonić wszystkich do walki Smitha Jr - nowego mistrza WBO wagi półciężkiej, z Danielem Jacobsem (37-3, 30 KO), byłym dwukrotnym mistrzem świata wagi średniej, który ostatnio próbował swych sił w super średniej i chętnie spróbuje także w półciężkiej. Taki pojedynek miałby odbyć się wczesną jesienią w Nowym Jorku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-05-2021 09:18:55 
Wolę zestawienie Artura i Joe
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 08-05-2021 13:26:37 
Smith lezal na deskach z Wlasovem, przegrywal z Barrera, a Ty chcesz widziec walke z Beterbijevem? Ta walka nie potrwalaby 4 rund. A walka Jacobs-Smith ma szanse potrwac troche dluzej, ale mysle ze Jacobs jest za maly na ta wage i zostanie znokautowany.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-05-2021 16:47:20 
Beterbiejew - Smith jr. niesie ze sobą odpowiedni ładunek emocjonalny i trzeba pamiętać, że Artur jest przewracalny, a surowy Joe ma czym przygmocić, choć bądźmy szczerzy faworyt jest oczywisty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.