Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-07

 


MAYWEATHER JR: TE GADKI CANELO TO JAKIEŚ SZALEŃSTWO

Mistrz świata WBA i WBC wagi super średniej, Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO), który jutro w Miami zmierzy sie z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem, stwierdził niedawno, że w swojej szczytowej dyspozycji znokautowałby swojego dawnego pogromcę - Floyda Mayweathera Juniora (50-0, 27 KO) - w jego szczytowym okresie. Mayweather wczoraj odpowiedział.

PRZEMYSŁAW GORGOŃ: TRZEBA UMIEĆ ZDOMINOWAĆ RYWALA

- Ważne, że wracam do boksu i mam okazję pokazać, że umiem zdominować rywala o słabszym rekordzie - mówi Przemysław Gorgoń (12-7-1, 5 KO) przed 6-rundową walką z Ukraińcem Walentynem Zbrożkiem (5-16-1, 2 KO) podczas niedzielnej gali Boxing Night w Białymstoku, ale bez kibiców na trybunach. Transmisja w Polsat Sport Fight i Polsat Sport Extra.
MATEUSZ 'DON DIEGO' KUBISZYN: DAMY Z 'ZADYMĄ' WALKĘ STULECIA!

Mateusz 'DON DIEGO' Kubiszyn okazał się pierwszym tryumfatorem turnieju GROMDA z nagrodą główną 100 tysięcy złotych. Zapracował na to trzema zwycięstwami - między innymi nad TYSONEM czy MAXIMUSEM. Teraz czeka na walkę o pierwszy, historyczny pas, zanim jednak spotka się ze zwycięzcą walki Halycz vs Gromadzki, najpierw dziś wieczorem musi uporać się z Pawłem Strzelczykiem, który przyjechał do Pionek z Markiem Matyją w narożniku, po dobrych treningach, no i jest on przecież finalistą poprzedniej GROMDY. Tuż po ceremonii losowania i ważenia porozmawialiśmy z Kubiszynem o tym przeciwniku, kolejnej walce, a także ewentualnym powrocie na ring bokserski.WYNIKI GALI SUZUKI BOXING NIGHT 6

Za nami kolejna, już szósta gala z cyklu Suzuki Boxing Night. Polacy nie pozostawili rywalom złudzeń, wygrywając wszystkie walki z Mołdawianinami. Udany występ zanotował Damian Durkacz, który za niecały miesiąc spróbuje zdobyć kwalifikację olimpijską, mierząc się z Węgrem Milanem Fodorem.