MATEUSZ 'DON DIEGO' KUBISZYN: DAMY Z 'ZADYMĄ' WALKĘ STULECIA!

Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn okazał się pierwszym tryumfatorem turnieju GROMDA z nagrodą główną 100 tysięcy złotych. Zapracował na to trzema zwycięstwami - między innymi nad TYSONEM czy MAXIMUSEM. Teraz czeka na walkę o pierwszy, historyczny pas, zanim jednak spotka się ze zwycięzcą walki Halycz vs Gromadzki, najpierw dziś wieczorem musi uporać się z Pawłem Strzelczykiem, który przyjechał do Pionek z Markiem Matyją w narożniku, po dobrych treningach, no i jest on przecież finalistą poprzedniej GROMDY. Tuż po ceremonii losowania i ważenia porozmawialiśmy z Kubiszynem o tym przeciwniku, kolejnej walce, a także ewentualnym powrocie na ring bokserski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JasonX
Data: 07-05-2021 12:43:06 
Dobra, PPV kupione. Nie 19.99 zl, a 20.17 bo jest jakaś prowizja. Oby tylko system sie nie zwieszal jak ostatnio i wywalal jakies bledy. A z tym chrome to porazka. Tzeba instalowac i usuwac jak przy kazdej gromdzie.

Czekamy na 20.00. Don Diego zbyt pewny siebie. Pycha kroczy przed upadkiem. Ale tylko Byku z tego towarzystwa moze go pokonac. Powodzenia obu zycze.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-05-2021 16:44:06 
Pozytywny gościu.

Z takim CV to na myśl przychodzą mi filmy z Donem The Drago Wilsonem.

Może jakiś film w podobnym stylu Gromda nakręci?
:-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.