WALKA O HISTORYCZNY PAS WBC BRIDGER PRZEŁOŻONA

Już w marcu informowaliśmy Was o walce o pierwszy, historyczny tytuł mistrzowski federacji WBC w kategorii bridger (101,6 kg). Skład tej walki się nie zmienia, ale zmianie ulegnie data.

O nowe trofeum World Boxing Council zawalczą Oscar Rivas (27-1, 19 KO) z Bryantem Jenningsem (24-4, 14 KO). Ich pojedynek zaplanowano na 18 czerwca w Montrealu. To już nieaktualne, o czym poinformował sam Jennings.

"Niestety zaplanowana na 18 czerwca walka o tytuł mistrza świata wagi bridger z Oscarem Rivasem została przełożona na późniejszy, nieznany na ten moment termin" - napisał Amerykanin w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Rivas i Jennings spotkali się już w ringu, wtedy jeszcze w wadze ciężkiej (styczeń 2019). Po bardzo równych jedenastu rundach, w dwunastej Kolumbijczyk zastopował Amerykanina serią przy linach.

Dodajmy, że nowy champion będzie musiał w pierwszej obronie spotkać się ze zwycięzcą eliminatora pomiędzy Dmitrijem Kudriaszowem (24-3, 23 KO) a Jewgienijem Romanowem (15-0, 11 KO). Następny w kolejce po pas będzie zapewne lepszy z dwójki Szpilka vs Różański (30 maja).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-05-2021 15:39:39 
Szpilka ich wszystkich pogodzi :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.