SAUNDERS ZOSTAWI(Ł) CANELO NA LODZIE? RYDER LECI DO DALLAS

Ekipa Billy'ego Joe Saundersa (30-0, 14 KO) straszy odwołaniem sobotniej walki i choć do tej pory można było to traktować z przymrużeniem oka, to sytuacja gmatwa się coraz bardziej.

Pojedynek ma wyłonić zunifikowanego mistrza WBC/WBA/WBO kategorii super średniej, ale rozmiary ringu i kłótnia o to sprawiły, że Anglik może się wycofać. Dotąd straszył, ale przed momentem zostawił sławnego Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) na lodzie i nie stanął do pierwszego spotkania oko w oko. Największa gwiazda światowego boksu grzecznie czekała, a Saunders po prostu się nie pojawił...

SPÓR O ROZMIAR RINGU >>>

Swoją szansę wyczuł John Ryder (29-5, 16 KO) - jakiś czas temu przymierzany do Canelo, który kupił bilet i z samego rana leci do Teksasu, konkretnie do Dallas. Ryder był już w treningu, bo miał (ma) zaplanowaną walkę w czerwcu. Jeśli Saunders rzeczywiście nie wyjdzie do ringu, w jego miejsce może wskoczyć Ryder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 04-05-2021 22:01:23 
hehe a to cygany, nie wiem czy BJS sie na tej zagrywce sie nie przejedzie no ale zobaczymy i jezeli faktycznie Canelo chce wejsc w 18 a slownie wyrazal zgode na cos innego to cygany mogly sie wkurwic, swoja droga dlaczego takie detale nie sa zapisywane w kontraktach. Ja nie czaje tego bokserskiego swiatka, pisza te kontrakty po pol roku, negocjuja z prawnikami itd itp, a nie zawieraja one nawet takich elementow ? Przeciez taka umowa powinna byc prosta i czytelna i o ile rozumiem, ze pewne kwestie finansowe moga byc negocjowane i sa glownym miejscem sporu to przeciez cos takiego jak wielkosc ringu powinna byc przyklepana niemal na starcie. Nie mowiac juz o tym, ze jak mozna podpisywac kontrakt jezeli nie sa sprecyzowane takie detale lub pozostaja w decyzji np. organizatorow - to wiadomo, ze wtedy tak naprawde to decyzja "gwiazdy"
 Autor komentarza: slovik
Data: 04-05-2021 22:39:39 
Brawo Ryder. Łomot murowany (choć dzielnego Anglika będę cenił niezależnie od tego czy padnie w 1 rundzie czy wytrwa pełen dystans), ale 1.wielka kasa na konto 2.walka z już aktywną legendą w cv 3.przygoda życia.
 Autor komentarza: tapir
Data: 04-05-2021 23:38:37 
"Już wszystko wyjaśnione i walka się odbędzie"- poinformował Billy
 Autor komentarza: tapir
Data: 04-05-2021 23:47:11 
Mama Canelo zadzwoniła i powiedziała, żeby ustawić większy ring.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.