CHISORA CHCE REWANŻU, PARKER CHĘTNIE MU GO DA

Dereck Chisora (32-11, 23 KO) za wszelką cenę będzie dążył do rewanżu z Josephem Parkerem (29-2, 21 KO). Najchętniej na rozpisce gali Fury vs Joshua w Arabii Saudyjskiej, która - zdaniem promotora Eddiego Hearna, wkrótce zostanie oficjalnie ogłoszona.

- Eddie, spraw, żeby doszło do tego rewanżu. Tym razem go znokautuję i nie zostawię już spraw w rękach sędziów - mówi "Del Boy", który w ósmej sekundzie posłał Parkera na deski obszernym prawym overhandem. Potem jednak nieco opadł z sił i Nowozelandczyk lepszą drugą połową walki wyrwał zwycięstwo u dwóch z trzech sędziów - 115:113, 113:115 i 116:111.

- Nie ma mowy o emeryturze, jestem gotów od razu wyjść do rewanżu. Wiele osób było zdania, że wygrałem, nawet sam Joseph Parker i jego trener Andy Lee. Musimy znów to zrobić i wyłonić prawdziwego zwycięzcę. Doskonałym miejscem byłaby rozpiska gali Anthony'ego Joshuy z Tysonem Furym - dodał Chisora, w przeszłości mistrz Europy wagi ciężkiej.

PARKER OBAWIAŁ SIĘ PUNKTACJI >>>

- To była moja pierwsza walka z Andym Lee w narożniku i wciąż jest duże pole do poprawy oraz rozwoju. Te sześć wspólnych tygodni było fajne, podłapałem nowe rzeczy, lecz wciąż mogę nauczyć się czegoś nowego i rozwinąć jako zawodnik. Chisora prosi o rewanż, a ja i mój nowy trener jesteśmy otwarci na każdego, weźmiemy każdą walkę, która ma jakiś sens. Dereck Chisora czy Dillian Whyte, jestem chętny na oba te rewanże - stwierdził Parker, w przeszłości mistrz świata federacji WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-05-2021 12:07:50 
Trzeba przewietrzyć, a następnie spryskać odświeżaczem, bo smród da się odczuć. Rewanż dla obu korzystny i zarobić przyzwoicie da się na tym, więc niech organizują.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 03-05-2021 12:45:42 
Parker przejął po Okolie pałeczkę najnudniej walczącego pięściarza - z tych zaliczanych do szeroko rozumianej czołówki bokserskiej. Chce rewanżu? Nie chce pchać się o pas? Widać, że zasmakowały mu brytyjskie funciaki. Kiedyś miałem o nim o wiele wyższe mniemanie.
 Autor komentarza: MatiBoxing94
Data: 03-05-2021 12:52:28 
Jeśli Parker chce się jeszcze dopchać do walki o tytuł, to musi być agresywniejszy w ringu no i oczywiście zawalczyć z kimś z top 10 ewentualnie wyjaśnić jakiegoś dobrego prospekta (Yoka,Ajagba,Anderson etc.)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-05-2021 15:28:12 
Ja tam bym nie chciał rewanżu. Chisora chce kasy a tak naprawdę ma świadomość że wynik raczej się nie zmieni. Skoro przy takiej postawie nie ugrał nawet remisu może być tylko gorzej.

Parker mógłby się poprawić i zawalczyć lepiej ale co to tak naprawdę zmieni w jego pozycji? W sumie nic bo Chisora to nie żaden czołowy wirtuoz którego pokonanie sprawia że jesteś nagle wielką gwiazdą.
Parkera chciałbym zobaczyć z Pulevem. Ewentualnie z którąś z nadchodzących gwiazd nowego pokolenia. Czas zweryfikować Józka bo siedzi w top 10 a tak naprawdę to może wcale już na to nie zasługiwać. To że zdobył w przeszłości pas nie znaczy że nadal ma czerpać z tego aż takie profity.

Ewentualnie walka z wracającym Wilderem to byłby bardzo dobry pomysł. Z obecnego top 10 the ring magazine trzeba by zweryfikować ponad połowę nazwisk bo w sumie nie do końca wiadomo "gdzie oni teraz są".
1. Ortiz plasowany Bóg wie za co na 4 miejscu powinien się zweryfikować z Ruizem który ciągle buja się na sukcesie z AJ-em a jak pokazała walka z Arreolą wcale nie koniecznie należy mu się aż tak dobra pozycja.
2. Powietkin- trzeba poczekać na decyzję ale jeśli ma prezentować poziom z rewanżu z Whytem to lepiej ładnie się pożegnać walką w Rosji.
3. Usyk, Hunter- obaj mają zaplanowane ciężkie walki które albo utwierdzą ich pozycje przydzielone nieco na kredyt albo wylecą z topu.
4. Rivas- facet ma inne plany i będzie walczył o pas niżej więc można by go już nie uwzględniać aż tak wysoko szczególnie że z Whytem przegrał a w sumie z sukcesów to też tylko jak Ortiz Bryant Jennings- już taki Joyce ma lepszy rozkład bo oprócz Jenningsa odprawił Stiverna (były mistrz i kojarzone nazwisko) + wygrał walkę z Duboisem która miała być weryfikacją dwóch mocnych nazwisk z których za lepsze większość uważała Daniela.
5. No jest jeszcze Wilder i Parker wyżej wspomniani.

Wiadomo że AJ i Fury będą teraz rywalizować o nr 1. Reszta do przetasowania i może w najbliższym czasie te top 10 ulec bardzo dużej zmianie.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 03-05-2021 17:49:36 
Rewanż raczej wskazany, kasa będzie się zgadzać i wyjaśnią sobie to i owo. Jeśli Parker w końcu nie ruszy dupy to dalej będzie tak na pograniczu, a ludzie się od niego odwrócą, jako od nudziarza. Wyglądał, jakby mu się nie chciało walczyć. W momentach kiedy przyciskał Chisora robił się bezradny, ale to były chwilowe zrywy, jakby brakowało chęci, nie wiem, sił, może motywacji. Ciężko powiedzieć, ale Parker ma wszystko co trzeba by być na szczycie, na pewno więcej niż ten przeceniany Ortiz, ale brakuje tej kropki nad i. Czy ktoś ją w końcu postawi?
 Autor komentarza: golabek
Data: 03-05-2021 19:27:53 
UP
O właśnie, starcie Parker Ortiz bardzo chętnie bym zobaczył. Wg mnie Ortiz minimalnym faworytem. Dla mnie Joe to bardzo dobry zawodnik, szybkie i dość ciężkie ręce, ale brakuje mu wg mnie tego samego, czego brakuje naszemu Masterowi. Naturalnej, wrodzonej agresji. Obaj to chyba po prostu miłe, dość grzeczne chłopaki.
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 03-05-2021 19:59:28 
Dopiero z nim walczyłeś, czemu go nie znokautowałeś?. Nie dał rady Joshua, nie dał rady Whyte , więc Ty tym bardziej nie dasz rady. Parker ma łeb z kamienia, nawet jak padnie na dechy, to od razu wstaje, jakby się poślizgnął. Druga walka skonczy sie tak samo.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-05-2021 08:24:16 
@StefanBatory

A pomyślałbyś, że Chisora znokautuje Takama, którego Joshua jakoś nie mógł mocno trafić? Wiem, że to były inne okoliczności, Takam się wypompował, ale chodzi o to, że nie ma reguły.

Ale zgadzam się, że rewanż Chisory z Parkerem wyglądałby podobnie, Chisora też spuchłby w drugiej połowie walki, a jeśli po drodze nie wszedłby mu żaden nokdaun, to pewnie wygrana Parkera byłaby mniej dyskusyjna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.