SKANDAL? 'CHISORA JEST GOTOWY WYCOFAĆ SIĘ Z POJEDYNKU Z PARKEREM'

Szalony Dereck Chisora (32-10, 23 KO) stawia ultimatum przed jutrzejszą walką z Josephem Parkerem (28-2, 21 KO) w Manchesterze. Brytyjczyk chce wychodzić do ringu jako drugi (przywilej mistrzów, gospodarzy lub bokserów wyżej notowanych), choć to Parker zdobył do tego prawo za pomocą rzutu monetą. Menadżer Chisory, David Haye twierdzi, że walka jest zagrożona.

CHISORA WYCOFA SIĘ Z WALKI Z PARKEREM? SPÓR PO WAŻENIU >>>

- Przejrzeliśmy kontrakt i wszyscy zgodzili się, żeby rozstrzygnąć kwestię wchodzenia do ringu za pomocą rzutu monetą. Nagle Dereck zmienił zdanie w ostatniej chwili. On zachowuje się czasami irracjonalnie, tak samo jak w ringu. To nie ma sensu, ale on nie przestaje napierać. Jest gotowy opuścić ''bańkę'', wyjść ze strefy kwarantanny, a kiedy ją opuści, to do walki nie dojdzie. Tłumaczę mu, że pracował na to przez długi czas, ale on twierdzi, że go to nie obchodzi. Jeżeli opuści ''bańkę'', będziemy mieli wielki problem. To kwestia reżimu sanitarnego w czasie pandemii koronawirusa (...) 

- Tłumaczę Dereckowi, że podpisał kontrakt i jest zobowiązany do pewnych rzeczy. Ale formalnie rzecz biorąc, to ja pracuję dla Derecka. Jestem jego menadżerem. Nie mogę mu niczego nakazać. No cóż, taki właśnie jest Dereck ''Del Boy'' Chisora. To część jego osobowości. ''Del Boy'' Chisora tak się zachowuje. ''War'' Chisora wszedłby do ringu, ale ''Del Boy'' jest gotowy odrzucić walkę w ostatniej chwili z absurdalnego powodu. Mówię mu, że może zostać pozwany, ale Dereck to Dereck. Przez lata przyzwyczaił mnie do różnych sytuacji (...) - dodał Haye, notabene były mistrz świata dwóch kategorii i były rywal Chisory, którego pokonał przed czasem w 2012 roku w podszytej osobistym konfliktem walce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mike555
Data: 30-04-2021 20:15:59 
Świetnie...jak to powiedział Clint: "co knujecie smoluchy"? I miał rację!!! To byłby skandal. P.S. podobno Józek się boi Chisory więc...?
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 30-04-2021 20:20:35 
Co za dziecinada.
 Autor komentarza: gluton
Data: 30-04-2021 20:30:14 
Chisor chyba ju8ż emeryt. Bańka nie ta
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 30-04-2021 20:57:52 
Chisora zapomniał, że ma tylko 10 porażek na koncie? ma się za jakiegoś wielkiego mistrza? Parker jest wyżej notowany, zwyczajnie lepszy i był mistrzem, powinien wychodzić jako drugi bez jakiegoś głupiego rzucania monetą.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 30-04-2021 21:07:52 
Chisora wykorzystuje ostatni moment na to by "błysnąć" bo zdaje sobie sprawę że w ringu to on będzie rozbijany przez młodszego i świeższego zawodnika jak kotlet...

Trochę pokrzyczy, trochę się obrazi i pogrozi paluszkiem a koniec końców i tak jak praktycznie każdą swoją większą walkę przegra i tyle mu z tego wszystkiego przyjdzie że trochę "przyaktorzy" przed starciem.

Żenada. Gdyby nie głupota Takama pewnie miałby zdecydowanie mniej do powiedzenia.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-04-2021 21:14:31 
Gra dla gry. Jesli tu przyswiruje to bedzie mial klopot z kolejnymi kontraktami albo dostanie klauzule z milionowymi karami.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-04-2021 21:17:56 
Ale diva z niego. Troche to słabe, bo chcieli to rozegrać uczciwie i rzucili monetą a ten dalej swoje. Parker powinien odpuścić, w końcu ktoś musi być mądrzejszy.

Dla zainteresowanych zapodam dlaczego Haye porównał tu dwie osobowości WAR vs DelBoy. DelBoy to przydomek który nadali mu fani, pochodzi od jednego znanego serialu komediowego "Only Fools And Horses" a DelBoy to jeden z odgrywanych charakterów, który nie był zbyt rozgarnięty i nie grzeszył inteligencją.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 30-04-2021 22:09:54 
w mojej opinii to gra zeby zdekoncentrowac przeciwnika, chisora na konferencjach juz calowal, bil z liscia, rzucal stolami wiec dlaczego mialby na wkurwie strzelac focha.. easy ;). Najlepsze jest w tym wszystkim to, ze Chisora faktycznie przy tych swoich wyczynach wyglada naturalnie - tak jakby serio byl sredniointeligentnym odjebem
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 30-04-2021 23:43:27 
Teoria gier to wszystko wyjaśnia. Chisora robiąc takie rzeczy zachowuje się wbrew pozorom racjonalnie. Natomiast walka nie jest zagrożona. Wyjdą jak wyjdą, a walka na 100% będzie normalnie.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 01-05-2021 00:12:58 
Mam w poważaniu który z nich wyjdzie pierwszy, drugi czy nawet trzeci. Te Przechodzone bambosze swoje pięć minut mają już dawno za sobą więc dość pitolenia niech wychodzą do ringu i się psują na ostro, chcę zobaczyć masakrę niczym Gołota vs Corey Sanders!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.