TRZECH ZAWODNIKÓW KRAWCZYŃSKIEGO NA GALI GRABOWSKIEGO

Mariusz Krawczyński i jego grupa Queensberry Polska nawiązała współpracę z Mariuszem Grabowskim i jego stajnią Tymex Boxing Promotion. Pierwsze efekty zobaczymy już 21 maja w Pionkach na gali Tymex Boxing Night 17.

Krawczyński już wcześniej podobną współpracę nawiązał z Krystianem Każyszką, wystawiając niedawno w zamku w Gniewie swoich zawodników naprzeciw siebie. Tym razem takiej bezpośredniej konfrontacji nie będzie, ale trzech zawodników QP wystąpi na gali TBP.

W Pionkach zawodowy debiut zaliczy "ciężki" Piotr Łącz, a kolejne walki stoczą Wiktor Szadkowski (2-0, 1 KO) z wagi półciężkiej i Kamil Mroczkowski (2-0, 1 KO) z ciężkiej. Kamera BOKSER.ORG była na zamku w Gniewie i rejestrowała dla Was walki. Poniżej przypominamy walkę Szadkowskiego i efektowną "czasówkę" w jego wykonaniu.

Przypomnijmy, że 21 maja walką wieczoru tej imprezy będzie starcie Damiana Wrzesińskiego (22-1-2, 6 KO) z Erickiem Encinią (13-4-1, 5 KO). W innym ciekawym pojedynku Wasyl Halycz, zwycięzca turnieju na gołe pięści Gromda 3, w swoim zawodowym debiucie spotka się z naturalnie większym "cruiserem" Oskarem Wierzejskim (3-0).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-04-2021 15:36:56 
Cieniasy wszystkich grup, łączcie się!
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 01-05-2021 01:07:27 
Patrząc na coraz to węższe polskie pięściarskie podwórko pokuszę się o stwierdzenie że Szpilka to był a w zasadzie jest jednak kozak na tle tych wszelakich podgrzybków.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.