SZEF SHOWTIME O WALCE BENAVIDEZA Z CHARLO: BARDZO MOŻLIWA

Prezes telewizji Showtime Sports, Stephen Espinoza twierdzi, że w tym roku bardzo możliwa jest hitowa walka byłego mistrza świata WBC wagi super średniej Davida Benavideza (24-0, 21 KO) z Jermallem Charlo (31-0, 22 KO), mistrzem WBC wagi średniej.

BENAVIDEZ vs CHARLO - UTARCZEK SŁOWNYCH CIĄG DALSZY >>>

- Myślę, że ta walka jest bardzo możliwa (...) Mogło już do niej dojść, ale kilka rzeczy nie zgrało się w czasie. Jermell i Jermall Charlo nie walczyli od września, a David Benavidez walczył w marcu tego roku i nie mógł być gotowy tak szybko, jak chciał tego Jermall, który nie chciał czekać aż do jesieni - powiedział Espinoza.

- Teraz więc Jermall i David stoczą walki, a potem rozpoczną się rozmowy na temat ich pojedynku. Takie jest moje zdanie (...) - dodał szef sportu w Showtime Sports.

Przypomnijmy, że 28 sierpnia Benavidez zmierzy się z Jose Uzcateguim (30-4, 25 KO) w eliminatorze WBC, a 19 czerwca Charlo krzyżuje rękawice z Juanem Maciasem Montielem (22-4-2, 22 KO). Obie walki to pojedynki wieczoru gal Showtime organizowanych w ramach projektu PBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 27-04-2021 13:39:39 
Jose Uzcatequim to świetny bokser, jeden z najlepszych w wadze i przez to bardzo ciężki test przed Davidem, Montiel to może nie ta sama klasa co Jose ale to dobry bokser. Musza je wygrać by walczyć ze sobą i z takimi rywalami ja bym w przyszłość za bardzo nie wybiegał. Słuchając lub czytając wywiady z Charlo zastanawiam się czy on już za dużo ciosów na głowę nie przyjął. Nie chodzi mi o to ze jest pewny bo powinien ale gadanie o tym jaki to c niego lew i ze Benavidez jest za młody lub ze się nią zaszczepił lub ze Alvarez się go boi nie ma zawsze sensu. Walka ciekawa, to Charlo pójdzie w górę bo Aryzonczyk ma problemy ze zrobieniem 168lbs wiec do 160 nie ma szans zaś bliźniak jest na średnia duzi i przeskok będzie raczej naturalny. Jermall jest psychiczny ale jako bokserbto chyba najlepszy średni bez Canelo zaś David moim zdaniem zlał by Planta wiec walka bez faworyta ale przez to ze się nie lubią będą grzmoty zaś dla kibica to uczta
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.