KAMIL SOKOŁOWSKI SOBOTNIM RYWALEM DAVIDA ADELEYE

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że już w sobotę po raz szósty na ring zawodowy wejdzie David Adeleye (5-0, 5 KO), jeden z ciekawszych prospektów brytyjskich w królewskiej kategorii. 24-latek poznał następnego rywala i będzie to mała niespodzianka dla polskich kibiców.

Na drodze jednego ze sparingpartnerów Tysona Fury'ego stanie Kamil Sokołowski (10-21-2, 4 KO), twardy częstochowianin o wyrobionej renomie na europejskim rynku wagi ciężkiej. Sokołowski zabrał już "zera" w rekordzie kilku lokalnym ciężkim i słynie z tego, że jest gwarantem pełnych dystansów. Nie inaczej było w jego ostatnich pojedynkach - 34-latek ulegał Ukraińcom Władysławowi Sirence i Wiktorowi Wychrystowi, ale oba pojedynki trwały do ostatniego gongu.

Gala Franka Warrena odbędzie się w słynnej York Hall, a walką wieczoru będzie pojedynek Denzela Bentleya (14-0-1, 12 KO) z Felixem Cashem (13-0, 9 KO) o pasy mistrza Wspólnoty i Wielkiej Brytanii w wadze średniej. Jedną z osób, która zachęciła reprezentanta Londynu do takiego zestawienia jest Nathan Gorman, który dwukrotnie krzyżował rękawice z niezłomnym journeymanem z Częstochowy. Może ostatnie sparingi Polaka z Josephem Parkerem pomogą mu w sprawieniu kolejnej niespodzianki?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bartus83
Data: 23-04-2021 09:07:38 
Kurde jak mam być szczery to szkoda mi trochę Kariery Sokołowskiego, chłop waleczny, twardy, dobrze się prezentuje i nie pęka, a omijany przez polskich promotorów. Myślę że wyczyścił by polską wagę ciężką. A tak zbiera tylko na garnek od młodych prospektów... Miejmy nadzieję że chociaż dobrze zarobi... I teraz serio to który z polskich bokserów byłby faworytem z Nim???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.