Archiwum wiadomości z dnia: 2021-04-21

 
KUBA STRASZEWSKI I TRENER KOCHANOWSKI PO AWANSIE DO FINAŁU MŚ

To wielki sukces zarówno dla Jakuba Straszewskiego (-91kg), jak i trenera reprezentacji Dariusza Kochanowskiego. Ta dwójka wspólnie przebrnęła już przez cztery trudne walki i Kuba wygrywając wczoraj z Vishalem Guptą z Indii awansował do finału Młodzieżowych Mistrzostw Świata w wadze ciężkiej. Kilka minut po zejściu z ringu porozmawialiśmy trochę dłużej z zawodnikiem oraz jego trenerem reprezentacyjnym. Zapraszamy!
WIDEO: WALKA JAKUB STRASZEWSKI vs VISHAL GUPTA (-91kg)

Jakub Straszewski (-91kg) po odprawieniu reprezentanta Izraela, Węgier i Uzbekistanu, wczoraj wieczorem ograł Vishala Guptę z Indii i awansował do finału Młodzieżowych Mistrzostw Świata w wadze ciężkiej. A przecież wiele lat temu do finału takich samych mistrzostw dotarł Andrzej Gołota. Ale nie rozpędzajmy się - póki co zobaczcie półfinałowe starcie i wielkie zwycięstwo Polaka.
GRZEGORZ PROKSA O KUBIE STRASZEWSKIM: U NAS CIĄGLE SĄ TALENTY!

Najgłośniejszą osobą podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata pozostaje dzień w dzień Grzegorz Proksa, który jest częścią pewnego większego projektu związanego z boksem olimpijskim. I właśnie o tym, ale przede wszystkim o stanie polskiego boksu i uczestnikach tych mistrzostw, porozmawialiśmy z byłym dwukrotnym mistrzem Europy wagi średniej po wczorajszej serii półfinałów. Zapraszamy!HOLYFIELD: POKONAM McBRIDE'A, POTEM MOGĘ WALCZYĆ Z TYSONEM

Jeden z najlepszych bokserów w historii wagi ciężkiej, 58-letni Evander Holyfield zmierzy się 5 czerwca na gali Triller PPV Teofimo Lopez vs George Kambosos z dawnym pogromcą Mike'a Tysona, 47-letnim Kevinem McBride'em. Wciąż nie wiadomo, czy będzie to pojedynek pokazowy czy pełnoprawna walka, podawane są sprzeczne wersje. Tymczasem Holyfield przymierza się już powoli do walki z Tysonem, którego pokonał dwukrotnie.