SYM MORRISONA SPOTKA SIĘ ZE SPARINGPARTNEREM ADAMKA

Trey Lippe Morrison (16-0, 16 KO), syn nieżyjącego już mistrza świata wagi ciężkiej - Tommy'ego Morrisona, w pewnym momencie narobił wokół siebie sporo hałasu. Pod koniec roku 2016 wydawało się, że naprawdę może trochę namieszać w królewskiej kategorii, potem jednak nastąpiło załamanie.

Poważna kontuzja i długa rehabilitacja sprawiły, że od tego czasu stoczył tylko trzy, w dodatku mało ważne walki. A przecież w pewnym momencie zainteresował się nim sam Freddie Roach. Czy Trey choćby w małym stopniu nawiąże do sukcesów ojca? Czas ucieka, we wrześniu skończy już 32 lata.

Po ponad dwudziestu miesiącach przerwy młody Morrison wróci do ringu jutro w nocy podczas gali Smith Jr vs Własow. Na rozpisce pojawią się inni ciekawi prospekci wagi ciężkiej - Jared Anderson (8-0, 8 KO) oraz Efe Ajagba (14-0, 11 KO). A kto sprawdzi formę Treya? Naprzeciw niego stanie doświadczony Jason Bergman (27-19-2, 18 KO), były sparingpartner Tomka Adamka. Pojedynek zakontraktowano na osiem rund. Poniżej rozpiska gali:

Joe Smith Jr vs Maksim Własow - o wakujący pas WBO wagi półciężkiej
Efe Ajagba vs Brian Howard
Jared Anderson vs Jeremiah Karpency
Albert Bell vs Manuel Rey Rojas
Robson Conceicao vs Jesus Antonio Ahumada
Trey Lippe Morrison vs Jason Bergman
Duke Ragan vs Charles Clark
Sonny Conto vs Waldo Cortes
Jeremiah Milton vs Jayvone Dafney

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 09-04-2021 14:59:11 
Z tej mąki chleba nie będzie. Mnie bardziej forma Ajagby interesuje. Jakoś przygasła jego kariera.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-04-2021 16:15:57 
32 lata i 16 nie istotnych walk na koncie a on dalej obija journeymanów, tutaj już chyba nie ma co sobie obiecywać. Ajagba idzie tą samą drogą, zero progresu jeśli chodzi o dobór rywali. Jak widać, tak się boksuje w Ameryce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.