TYSON FURY OSTRZEGA: ZEGAR TYKA, ZOSTAŁY TRZY DNI

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie ukrywa swojej frustracji przeciągającymi się rozmowami w sprawie walki z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) o wszystkie pasy wagi ciężkiej. Do tego stopnia, że dał promotorom ostateczny termin. Jeśli do tego czasu nie będzie porozumienia, mistrz WBC pójdzie swoją drogą.

Jakiś czas temu hucznie ogłoszono, że dwaj wielcy mistrzowie złożyli podpisy pod kontraktami na dwie walki. Problem w tym, że nie było zgody co do terminu i miejsca. Od niedawna mówi się już tylko o lipcu, wciąż jednak brak konkretów. A "Król Cyganów" i jego równie charyzmatyczny ojciec - John Fury, wspólnie poddają wątpliwość, czy do takiego pojedynku może dojść w najbliższym czasie.

- Zegar tyka. Zostały ostatnie trzy dni! - wypalił Fury w mediach społecznościowych. Organizatorzy mają więc teoretycznie czas do sobotniego wieczoru.

Champion World Boxing Council pauzuje już od blisko czternastu miesięcy. Odniósł wtedy wielkie zwycięstwo nad Deontayem Wilderem (TKO 7), ale czas rzeczywiście nie płynie na jego korzyść...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-04-2021 11:46:32 
Wydaje mi się, że te ociąganie dotyczące wyboru miejsca, jest podyktowane wiarą, że ten pojedynek może się odbyć na Wembley. Z tego, co pisze w internecie, to sytuacja w Anglii poprawia się z każdym tygodniem. Uważam, że jeśli jest szansa na to, żeby tam zawalczyć, to powinni zrobić wszystko, żeby to się udało. Ta walka zasługuje na wyjątkową atmosferę, a na Bliskim Wschodzie tego nie bedzie.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 08-04-2021 13:42:17 
Na Bliskim Wschodzie atmosfera z kibicami taka sama, jak na Wembley bez kibiców.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-04-2021 17:06:08 
Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 08-04-2021 13:42:17

Na Bliskim Wschodzie atmosfera z kibicami taka sama, jak na Wembley bez kibiców.

Ale kasa juz nie taka sama :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-04-2021 17:11:47 
szejkowie oglądają gale patrzac w telefon i gadając ze mną, atmosfery zero..
Zrobić walkę w rosji, Tam w dupie mają covid, trybuny są z ludźmi, słychać doping. Na ostatniej gali beterbijewa wszystko wyglądało normalnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.