ŁOMACZENKO TRENUJE JUŻ DO POWROTU

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że prawdopodobnie twardy Masayoshi Nakatani (19-1, 13 KO) przywita wracającego po niespodziewanej porażce Wasyla Łomaczenkę (14-2, 10 KO). Znakomity ukraiński technik wczoraj pojawił się na sali treningowej i rozpoczął przygotowania do powrotu.

Są już nawet wstępne daty tego pojedynku - 26 czerwca lub 10 lipca. Dwa tygodnie temu mówił o tym Bob Arum, promotor "Matrixa". Teraz potwierdził to sam Łomaczenko. Wkrótce grupa Top Rank powinna oficjalnie przedstawić szczegóły tej walki.

Były mistrz świata trzech kategorii przedstawił urywki treningu - worek, gruszka, niby nic specjalnego, ale przecież w tym wieku, po długiej przerwie, musi spokojnie i płynnie wejść w etap sparingowy. Przypomnijmy, że Japończyk najpierw urwał Tefimo Lopezowi dwie z dwunastu rund, a pod koniec zeszłego roku po wielkiej wojnie zastopował bardzo mocnego Felixa Verdejo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-04-2021 14:26:49 
Chciałbym zobaczyć starego dobrego Łomaczenke, raczącego nas swoim kunsztem.Myślę że Nakatani przy nim to drewno, które on pięknie ociosa.Matriks na punkty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.