MISTRZ OLIMPIJSKI DUSMATOW Z KOLEJNĄ CZASÓWKĄ

Trwa gala w Uzbekistanie, transmitowana w Polsce przez platformę DAZN. Szybkie zwycięstwo zanotował przed momentem Hasanboj Dusmatow (3-0, 3 KO) - mistrz olimpijski z Rio.

Występujący w kategorii junior muszej reprezentant gospodarzy już pod koniec pierwszej minuty rzucił na deski Muhsina Kizotę (11-3, 5 KO), choć pięściarz z Tanzanii po prostu źle stał na nogach. Kizota dotrwał do przerwy, ale już w drugiej rundzie było po wszystkim.

Świetny Dusmatow strzelił lewym sierpowym na szczękę. Drugi nokdaun. Rywal też się podniósł, lecz po liczeniu do ośmiu zainkasował prawy sierp. Szybko sklinczował, ale króciutki lewy hak na szczękę znów wysłał go na deski. Sędzia pozwolił kontynuować potyczkę, jednak po pierwszej mocnej bombie z lewej ręki wkroczył już do akcji.