OBOZY LUBINA I ROSARIO OSIĄGNĘŁY POROZUMIENIE W SPRAWIE WALKI

Obozy Ericksona Lubina (23-1, 16 KO) i Jeisona Rosario (20-2-1, 14 KO) osiągnęły porozumienie w sprawie walki Amerykanina z Dominikańczykiem. Ten bardzo ważny pojedynek w wadze junior średniej odbędzie się prawdopodobnie w maju lub w czerwcu, ale dokładnej daty i lokalizacji jeszcze nie znamy. Transmisją zajmie się telewizja Showtime.

Jeison Rosario zdobył w styczniu zeszłego roku pasy IBF i WBA wagi junior średniej, niespodziewanie pokonując przed czasem Juliana Williamsa. We wrześniu stracił jednak tytuły w unifikacyjnej walce z Jermellem Charlo, który wygrał przez nokaut w ósmej rundzie. 25-letni Rosario podejdzie więc do walki z Lubinem bezpośrednio po bolesnej porażce, co należy uznać za odważne posunięcie.

25-letni Erickson Lubin to wciąż zawodnik o bardzo dużych ambicjach. Jedyną porażkę w karierze poniósł w starciu z wspomnianym Jermellem Charlo w 2017 roku, przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie. Potem odniósł pięć zwycięstw z rzędu, ostatnie we wrześniu zeszłego roku, gdy pokonał jednogłośnie na punkty Terrella Gaushę. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.