BETERBIJEW NIE OCZAROWAŁ RAMIREZA, MEKSYKANIN CHCE RÓWNIEŻ BIWOŁA

Gilberto Ramirez (41-0, 27 KO) krok po kroku wspina się po drabince wagi półciężkiej w celu zdobycia tytułu w drugiej kategorii wagowej. Były mistrz WBO wśród superśrednich odprawił przed czasem Tommy'ego Karpency'ego i Alfonso Lopeza, teraz zagiął parol na jednego z panujących championów.

Mowa tu oczywiście o Arturze Beterbijewie (16-0, 16 KO), o czym wspominaliśmy już kilka dni temu. Rosjanin zastopował niedawno Adama Deinesa, co nie zachwyciło jednak pięściarza o pseudonimie "Zurdo", co w wolnym tłumaczeniu znaczy "leworęczny". - Spodziewałem się po nim dużo więcej - stwierdził Ramirez. Wydawało mi się, że przez większość walki boksował jednostajnie, wyglądał na ospałego. To miło z jego strony, że chwilowo dzierży moje pasy, ale powinien wiedzieć, że niedługo wjadę z całą mocą i zabiorę tytuły z powrotem do Meksyku - rzekł 29-latek.

Wygląda na to, że Meksykanin spogląda również w kierunku Dimitrija Biwoła (17-0, 11 KO), który ma zaplanowany na maj pojedynek. - Zawsze mówiłem, że Biwoł to najtrudniejsze wyzwanie, dlatego właśnie chciałbym, aby doszło do tej potyczki. Wiem, że ma już w planach walkę i mam nadzieję, że utrzyma status niepokonanego, dzięki czemu będziemy mogli doprowadzić do wielkiego boju w lato - dodał pochodzący z Mazatlan pięściarz.

BIWOŁ NA PRZETARCIE W KWIETNIU, W LIPCU JUŻ Z RAMIREZEM? >>>

Ramirez podpisał nie tak dawno kontrakt promotorski z grupą Golden Boy Promotions Oscara De La Hoi i nie posiada się z tego tytułu z radości. - Teraz gdy tworzymy zespół, możemy zrobić z moją karierą coś wspaniałego. Oscar może tylko zwiększyć znaczenie mego nazwiska, zrobić ze mnie wielką gwiazdę - zakończył "Zurdo". 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-04-2021 18:04:55 
Ruscy raczej go ubija, tak czy owak lepiej zeby zrobili to teraz niz pozniej. W LHW obecnie najwieksza walka to B vs B - wygranego z tej walki chetnie bym zobaczyl z Canelo, jezeli bylby to Bivol to w SW (sam niejednorkotnie wpsominal ze moze tam zejsc, nawet przed deklaracjami Canelo o zasiedzeniu sie w tej wadze), Beterbijew tylko z w LHW bo to kawal byka i zbijanie w tym wieku by go zniszczylo.

Jezeli jednak Zurdo jakims cudem wygralby z ktoryms z ruskich to jego walka z Canelo w meksyku chyba by zgromadzila przed tv 95% widzów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-04-2021 22:26:47 
Świetny trójkąt,każda walka w tej obsadzie jest gratką dla kibica, choć meksykanin bardziej robi tutaj za underdoga,aniżeli faworyta jakiekolwiek konfrontacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.