Archiwum wiadomości z dnia: 2021-03-30

 HUNTER I BABIĆ CHCĄ UPOLOWAĆ 'ZWIERZAKA' HRGOVICIA

Brązowy medalista olimpijski z Rio, Filip Hrgović (12-0, 10 KO) w maju ma się zmierzyć z Michaelem Hunterem (19-1-1, 13 KO) w eliminatorze IBF wagi ciężkiej. Hunter twierdzi, że pokona Chorwata przed czasem i będzie czekał na zwycięzcę walki Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy. Tymczasem na walkę z Hrgoviciem nie przestaje naciskać skonfliktowany z nim od dawna rodak - Alen Babić (6-0, 6 KO).

GRANDA - SIŁA RÓŻNORODNOŚCI

Warszawska Granda to bokserska rywalizacja w szerokim spektrum umiejętności. Sprawdzają się w niej tak początkujący jak i zaawansowani zawodnicy. Jednakże spotkać tu możemy aktywnych reprezentantów najlepszych polskich klubów czy wręcz koneserów pięściarstwa. Zapraszamy na pięćdziesiątą dziewiątą edycję. Zapisy trwają - szczegóły w rozwinięciu (zmiana terminu!).


OPOLE GŁODNE BOKSU

Opole tętni głodem pięściarskiego życia. Jako najmłodszy okręg organizuje już czwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, na których zobaczymy zawodników z OKB Odra Opole, Sekcja Strzelce Opolskie, Kuźnia Boksu Opole, AZS Nysa, Pro Fight Extreme Kolonowskie. Szczegóły w rozwinięciu (zmiana terminu).