CANELO vs SAUNDERS: SPRZEDANO JUŻ 40 TYSIĘCY BILETÓW

Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) spotka się 8 maja na obiekcie AT&T Stadium w Arlington z Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO) w walce o trzy pasy kategorii super średniej. Chętnych nie brakuje, bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Organizatorzy przygotowali 60 tysięcy wejściówek. Sprzedaż ruszyła w ten weekend, a już rozeszło się 40 tysięcy biletów. Od czasów pandemii będzie to największe wydarzenie bokserskie.

- Liczby przedsprzedażowe są fantastyczne i jestem pewien, że w weekend w Cinco de Mayo na stadionie, gdzie na co dzień grają Dallas Cowboys, zasiądzie komplet 60 tysięcy kibiców. A ci, którzy zasiądą na trybunach, nigdy nie zapomną tego wieczoru - zaciera ręce współpracujący z oboma zawodnikami promotor Eddie Hearn.

ARTUR BETERBIJEW: CHĘTNIE ZMIERZĘ SIĘ Z CANELO >>>

Canelo wniesie do ringu pasy WBC i WBA, natomiast śliski Brytyjczyk tytuł federacji WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 29-03-2021 15:27:52 
Ciekawe, czy - bez ironii- świetny i doświadczony Rudy i jego niewątpliwie profesjonalny team kiedykolwiek poznają pojęcie AKLIMATYZACJA? To przecież tak ważny aspekt, zazwyczaj pod koniec przygotowań zwykłych , nieuprzywilejowanych sportowców podejmujących się różnorakich wyzwań na wyjeździe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.