GILBERTO RAMIREZ BIERZE NA CELOWNIK BETERBIJEWA

Gilberto Ramirez (41-0, 27 KO) jest przymierzany do Dmitrija Biwoła, ale były mistrz świata kategorii super średniej bardzo chętnie zaatakuje również zunifikowanego mistrza WBC/IBF wagi półciężkiej, Artura Beterbijewa (16-0, 16 KO).

Rosjanin w minioną sobotę wrócił po długiej przerwie i zastopował w dziesiątej rundzie obowiązkowego challengera, Adama Deinesa. Jest wolny od zobowiązań, więc starcie z Meksykaninem wchodzi jak najbardziej w grę.

- Wziąłem na celownik zunifikowanego mistrza, czyli Beterbijewa. To nie była najlepsza walka w jego wykonaniu, ale wciąż jest mistrzem i ma dwa pasy, na których bardzo mi zależy. Chcę zresztą każdego z mistrzów wagi półciężkiej - mówi Ramirez, który po pięciu udanych obronach pasa WBO w limicie 76,2 kilograma notuje krótką serię dwóch zwycięstw w dywizji półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-03-2021 12:17:33 
W obu przypadkach, walki warte zobaczenia i zarówno tu i tam Ramirez nie będzie faworytem, co nie znaczy, że nie może sprawić niespodzianki, bo chyba nikt nie zaprzeczy,że posiada odpowiednie umiejętności.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 25-03-2021 15:19:02 
Gdyby wygrał z którymś z ruskich (w co watpie) to zapewne wkoncu stalby sie bardziej rozpoznawalny i walka z rudym bylaby kwestia czasu - wojna meksów o kupe szmalu. No chyba, że Ramirez stalby sie wtedy zbyt grozny w oczach teamu Canelo
 Autor komentarza: slovik
Data: 25-03-2021 17:50:03 
Gilberto Ramirez Sanchez już kilkakrotnie pokazał, że ma zbyt wielkie braki by wygrać z samym Beterbiejewem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 26-03-2021 12:23:33 
Ramirez jest dużym na Pol ciężka facetem, ma szybkie łapy i niezły cios. Myśle ze Meksykanin jest o wiele lepszy od Gwozdyka i było by ciekawie, zwłaszcza z Bivolem co do walki z osiłkiem, jeśli chce bo wielu nie chce to niech walczą, zobaczymy ile Ramirez jest wart. Canelo nie zawalczy z Beterbijewem , na pewno nie teraz, poczeka aż się zestarzeje, stosował to Money stosuje Rudy, nie ma za dużo czystego sportu, jest business,
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.