Archiwum wiadomości z dnia: 2021-03-24

 HRGOVIĆ ZMIERZY SIĘ Z HUNTEREM 21 MAJA?

W tym miesiącu powinniśmy poznać datę eliminatora IBF wagi ciężkiej, do którego zostali wyznaczeni pod koniec lutego Filip Hrgović (12-0, 10 KO) i Michael Hunter (19-1-1, 13 KO). Obaj przygotowują się już do tego pojedynku na wysokich obrotach, na razie więcej wiemy o obozie Chorwata, choć od dwóch tygodni przestał on udzielać się medialnie i całkowicie koncentruje się na nadchodzącym wyzwaniu.
MISTRZ UFC CHĘTNY NA JOSHUĘ I FURY'EGO

Stipe Miocic - mistrz federacji UFC w wadze ciężkiej, ma przed sobą bardzo trudny pojedynek. W sobotę broni pasa w konfrontacji z najmocniej bijącym na świecie (według oficjalnych pomiarów) Francisem Ngannou. Ale myśli również o karierze bokserskiej i ewentualnym starciu z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) bądź Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

ERISLANDY LARA vs THOMAS LAMANNA 1 MAJA W CARSON

Były mistrz świata wagi junior średniej, Kubańczyk Erislandy Lara (27-3-3, 15 KO) przenosi się do wagi średniej i zapowiada polowanie na tytuł. Na razie będzie miał szansę na zdobycie w nowej kategorii pasa WBA Regular: 1 maja stoczy o niego walkę z Thomasem LaManną (30-4-1, 12 KO). Walka odbędzie się w kalifornijskim Carson, gala Lara vs LaManna bezpośrednio poprzedzi tam galę w PPV: Ruiz Jr vs Arreola.