CANELO-SAUNDERS: W PIERWSZYM DNIU ROZESZŁO SIĘ 20 TYSIĘCY BILETÓW

Kibice są spragnieni dobrego boksu. Nawet bardzo. Ruszyła (przed)sprzedaż biletów na walkę Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) z Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO) o trzy pasy kategorii super średniej.

Canelo wniesie do ringu tytuły WBC i WBA, natomiast Anglik trofeum WBO. Pojedynek odbędzie się 8 maja na obiekcie AT&T Stadium w Arlington. W pierwszym dniu sprzedano od razu 20 tysięcy biletów! A przecież oficjalna dystrybucja ruszy dopiero w czwartek. We wtorek 1/3 puli rozeszła się jak świeże bułeczki.

- Zapowiada się na wielkie święto w weekend Cinco De Mayo. To święto stało się podstawą bokserskiego kalendarza i jestem zaszczycony mogąc promować to wydarzenie. Jestem pewien, że arena będzie wypełniona do ostatniego miejsca - zaciera ręce Eddie Hearn. Do końca tygodnia komplet 60 tysięcy wejściówek rozejdzie się bez problemu...

Pojedynek zostanie pokazany światu na antenie platformy DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 24-03-2021 20:36:30 
mam nadzieję, że, ten straszny, śmiertelny wirus, mordujący zdrowych mężczyzn w sile wieku nie pokrzyżuje planów na tę walkę, bo martwię się, że BJS albo Canelo mogą "ZACHOROWAĆ BEZOBJAWOWO", oby nie!
 Autor komentarza: fighter777
Data: 28-03-2021 10:43:16 
Ostatnio Crawford powiedział, że Canelo unika czarnoskórych zawodników np. Jermalla Charlo i Demetriusa Andrade'a od dłuższego czasu. Canelo to bardzo dobry bokser, ale Crawford ma 100% rację. Canelo stwarza pozory że walczy z najlepszymi, ale jak się bliżej przeanalizuje jego pojedynki to można odnieść zupełnie inne wrażenie. Meksykańscy bokserzy od zawsze mieli problemy ze śliskimi, czarnoskórymi bokserami z USA za to meksykańcy bokserzy mają patent na brytyjczyków. Historia boksu jest dla meksykańskich bokserów bezlitosna. Przecież taki Floyd pokonał całą plejadę latynoskich wojowników, nie tylko z Meksyku. Ale skupmy się na faktach. Canelo wybrał wagę superśrednią bo tam miał dwóch brytyjczyków wolnego, przewidywalnego Smitha, średniego Saundersa i słabego Planta, Jednym słowem łatwizna dla Canelo. A kogo miały w średniej ? Gołowkina, Charlo i Andrade. Dla fanów Canelo apel. Proszę powiedźcie szczerze który zestaw rywali jest trudniejszy ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.