BELLEW: OKOLIE BYŁBY FAWORYTEM W WALKACH Z BRIEDISEM I MAKABU

Niektórzy powiedzą, że to Krzysiek Głowacki zaboksował bez pomysłu. Przede wszystkim jednak to Lawrence Okolie (16-0, 13 KO) był znakomity. Były mistrz - Tony Bellew, jest przekonany, że nowy champion WBO jest już teraz numerem jeden w limicie 90,7 kilograma i odprawi także pozostałych mistrzów.

- Jeśli nie wygram tego przed czasem, będę naprawdę zdziwiony - mówił Okolie na długą przed walką z Polakiem. I dotrzymał słowa. W kuluarach słychać było, że radzi sobie jak równy z równym na sparingach z takimi mocarzami z wagi ciężkiej jak Daniel Dubois czy Dillian Whyte. Trudno było to zweryfikować, jednak po tym, co Lawrence zrobił z "Główką", można założyć, iż są to prawdziwe historie.

- Walka z Briedisem to zupełnie coś innego, bardzo trudna walka. Makabu również byłby groźny, bo to mocno bijący mańkut. Ale biorąc pod uwagę jak się rozwija, jak mocno bije i w jaki sposób boksuje, Okolie byłby moim faworytem w każdej z tych walk - powiedział Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 21-03-2021 10:36:31 
Mam takie samo zdanie odnośnie Briedis'a. Jedynie Łotysz jest w stanie postawić twarde warunki Okolie. On boksuje technicznie, ma bardzo mocny cios, spore doświadczenie, jest dobry w zwarciu, jak trzeba to i z łokcia uderzy😁. Z drugiej strony, ma już swoje lata i ma dużo gorsze warunki fizyczne. Walka z Polakiem pokazała, że jednak Anglik, gdy trzeba, to potrafi boksować mądrze i wykorzystywać swój zasięg. Okolie byłby faworytem, ale to mogłoby być dla niego naprawdę ciężkie starcie.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 21-03-2021 11:17:40 
też uważam że po tym co pokazał wczoraj to jedynie Briedis jest wyzwaniem dla Okoliego ale chyba nawet Łotysz nie będzie faworytem, troche stawiać mógłby się Dorticos bo ma równie długie szczudła co Anglik, Okolie myśli w ringu, jest mobilny i szybki, ucieka z zasięgu przeciwnika na nogach, odchyla się, ładuje te swoje dyszle z daleka, ma dobre obie ręce, z prawej cios jak zawodnik ciężkiej, a do tego jak się wejdzie z nim w półdystans to też się nie przestrasza tylko rozpędza grabie jak może i wdaje się w bójke
 Autor komentarza: Faaan
Data: 21-03-2021 11:56:20 
Oceniacie go po walce z Głowackim? Przecież Krzysiek nic nie pokazał, zupełnie nic! Zamiast skracać dynamicznie dystans, to gibał się w miejscu na boki w zwolnionym tempie, wyprowadzając przez 6 rund może z 30 ciosów, z czego do celu doszło kilka. Okolie niewątpliwie zrobił duży progres, ma znakomite warunki fizyczne z których potrafił wczoraj świetnie korzystać, ale zaryzykuję tezę, że wczorajszego Głowackiego, to Balski by porobił. Briedis to zupełnie inny poziom.
 Autor komentarza: lou
Data: 21-03-2021 12:17:44 
Jak dla mnie obrona Okolie to wciąż niewiadoma ponieważ Krzysztof jej nie sprawdził.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.