GALA 'KOZAK'! CHISORA-PARKER, BIWOŁ-RICHARDS, EUBANK-MORRISON

Ależ to będzie wejście w majówkę! Już 1 maja kapitalna gala grupy Matchroom. Nie znamy jeszcze lokalizacji, poznaliśmy za to głównych bohaterów.

W walce wieczoru Joseph Parker (28-2, 21 KO) - były mistrz świata wagi ciężkiej, spotka się z Dereckiem Chisorą (32-10, 23 KO). Lepszy z tej dwójki bardzo przybliży się do walki o pas WBO.

Na rozpisce chyba najlepsza pięściarka ostatnich lat - Katie Taylor (17-0, 6 KO), która skrzyżuje rękawice z Natashą Jonas (9-1-1, 7 KO). Dziewięć lat temu w ćwierćfinale olimpijskim Taylor wygrała 26:15.

Dla wielu numer jeden wagi półciężkiej - Dmitrij Biwoł (17-0, 11 KO), w obronie tytułu mistrza świata federacji WBA spotka się z Craigem Richardsem (16-1-1, 9 KO).

I w końcu Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) - syn legendy, próbujący wyjść z cienia ojca, sprawdzi się z twardym Marcusem Morrisonem (23-3, 16 KO).

Na dobrą sprawę każda z tych walk na miarę walki wieczoru. Tak się robi boks!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-03-2021 22:18:05 
Jeśli nowy trener Parkera zaszczepi w nim trochę więcej agresji to Chisor znów zostanie wyjaśniony. Lubię i szanuję obu więc nie kibicuję żadnemu.
Biwoł to nie jest najlepszy poł ciężki, czekam na weryfikację tego tytułu z Beterbijewem.
Nie kojarzę tego Morrisona, ale przewiduje że Eubank po prawie 2 latach rozbratu z ringiem nie wziął kogoś groźnego na rozgrzewkę.
Gala zaiste godna uwagi a u nas Szpilek vs Róża w PPV...ehhh
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-03-2021 22:53:38 
Parker na melisie powinien wygrać, choć Chisora stary ale jary i będąc na przedtreningówce może spłatać figla.Biwoł to ringowy chirurg,więc tutaj niespodzianki nie przewiduję i czekam na poważne wyzwanie na miarę jego możliwości.Eubank jr. widzę chce przebić sławą The Doors, pomyłka to nie Jim,a tylko jakiś Marcus:).Co się tyczy damskiego pojedynku to nie format Brodnickiej, więc ważenie będzie nudne pod kątem estetycznym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.