MIKE TYSON WRACA 29 MAJA!

Po wielkim sukcesie finansowym pokazowej walki Mike'a Tysona z Royem Jonesem Juniorem i rekordowej sprzedaży PPV w roku 2020 oczywiste było, że najmłodszy w historii mistrz wszechwag, dziś blisko 55-latek, znów stoczy podobną walkę. I sam ją potwierdził.

"Żelazny Mike" poinformował, że kolejny raz między linami zamelduje się 29 maja. Będzie to gala organizowana w Hard Rock Stadium w Miami.

Od dawna spekuluje się, że Tyson dopełni trylogię z Evanderem Holyfieldem. Pytany o to Mike pozostaje tajemniczy. Potwierdził datę powrotu, nie zdradził jednak, kto stanie po drugiej stronie ringu.

Przypomnijmy, że Tyson i Jones Jr stoczyli walkę w nieco większych, 12-uncjowych rękawicach, boksując osiem rund po dwie minuty. Sędziowie umownie orzekli remis w ich walce, który oczywiście nie został wpisany do oficjalnych rekordów tych legend.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Nestor
Data: 18-03-2021 09:55:21 
Bardzo się cieszę, że znów Mike będzie działał, ale - z całym szacunkiem - Holyfield obecnie jest na innym poziomie sportowym niż Mike. Z ostatnich treningów Holyego było widać, że gość ma już sylwetkę staruszka, mocno zeszczuplał, a i ruchy miał już lekko paralityczne. Nazwiska i wyobraźnia na pewno zadziała na plus u kibiców, natomiast poziom sportowy będzie powtórką z rozgrywki Jones Jr - Tyson. Moim zdaniem Tyson powinien powalczyć z bardziej wymagającym (i będącym w lepszej formie) zawodnikiem na przykład z Briggsem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-03-2021 14:00:58 
Świat upada.Chleba i igrzysk, tylko chciałbym bez tak wiekowych gladiatorów.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 19-03-2021 15:45:09 
Mam nadzieje zatakuje Mike jakis pasek np bridge
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.