ZGŁOŚ SIĘ I WALCZ - ZBLIŻA SIĘ GROMDA 5

GROMDA 5, czyli walki na gołe pięści, już wkrótce znów zagoszczą w waszych domach. Wielki finał ZADYMA vs VASYL o 100 tysięcy złotych.

Obaj pięściarze pokazali, że są twardzi i waleczni, co gwarantuje niesamowite emocje i mocne starcie. Tutaj nie ma miękkiej gry. To miejsce dla prawdziwych twardzieli, którzy kochają dobrą i krwawą bitkę. Na GROMDZIE 5 jak zwykle dadzą z siebie wszystko i będą walczyć do końca.

Jeśli pasujesz do tego opisu, zapraszamy do elitarnego klubu GROMDA. Stań do walki w turnieju o 100 tysięcy złotych lub weź udział w extra walce pokazując się całej sportowej Polsce. Zgłoszenia już teraz możesz wysyłać TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-03-2021 13:39:17 
Najpierw niech Gromadzki się zregeneruje i doprowadzi do stanu używalności, sama walka finałowa powinna być przednia, bo obaj to z tych umiejących i myślących, a nie jeźdźcy bez głowy, choć przyznam szczerze, iż moja ciekawość została zaspokojona ale zapewne ta forma rozrywki będzie miała swoją rzesze fanów, co nie zmienia faktu,iż taka forma rywalizacji jest wyniszczająca i na dłuższą metę długofalowa kariera w tej dyscyplinie wydaję się mało prawdopodobna.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 09-03-2021 18:48:16 
Nie ogląda się to źle, ba nawet są emocje. Wkurwia mnie jedynie że muszę oglądać ten więzienny plebs pozdrawiający ziomków z celi. Myślę że jeżeli ta początkująca organizacja wdroży jakieś fajne bonusy i zacznie się rozwijać może być w przyszłości ciekawie. Fajnie gdyby było więcej zawodników typu Kubiszyn, Gromadzki czyli takich którzy potrafią walczyć. Zobaczymy
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 09-03-2021 19:31:20 
najlepiej żeby były zachowane proporcje uczestników- 'patusów' z zawodowcami. ci drudzy pokazują że umiejętności i doświadczenie przeważa.. ale może być też tak, że jakiś koks poskłada zawodowego boksera. tylko jakoś ich wyselekcjonować żeby nie było rozczarowań. najważniejsze, żeby się działo.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 10-03-2021 09:18:57 
Pozdrawiam wszystkich moich ziomków spod celi oraz rodzinę odsiadującą ciężkie wyroki za niewinność!
HWDP na 70% bo trochę się cykam!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.