MICHAŁ SOCZYŃSKI: MIERZĘ JAK NAJWYŻEJ

Michał Soczyński (1-0) do zawodowego debiutu wyszedł ze złamaną ręką, mimo to pewnie wygrał. Dziś naprzeciw niego na zamku w Gniewie stanie Michał Czykiel (2-1, 2 KO). Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z "Soczkiem", byłym mistrzem Polski wagi ciężkiej w boksie olimpijskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pigwus
Data: 05-03-2021 12:59:16 
Prezy sie przed walkami do zawodnikow - a Master przeciez poskladal go jak kukle na MP . Dodam ze Master nie wszystkich amatorow miazdzy to tylko swiadczy o jego niskim poziomie .

Dodatkowo to cale prezenie sie - troche przypomina mi Artura Szpilke . Tylko Artur na Amatorce mial jakies osiagniecia . A u Soczynskiego jest tylko prezenie sie .
 Autor komentarza: pigwus
Data: 05-03-2021 13:02:54 
Moze gadka chce nadrobic brak kompetencji ? Albo chce sprawiać wrazenie groznego ?
Widac na gromdzie jak Ci grozni sa miazdzeni przez profesjonalistow Michal - poluzuj gumek od majtek . Patryk Szymanski tez w wywiadach mierzy jak najwazej ;)
 Autor komentarza: pigwus
Data: 05-03-2021 13:06:11 
Pol biedy jak prezenie sie pokrywa sie chociaz w 1/3 z kompetencjami . Ale Michal przecież w MP widziales jak wygladales przy normalnym zawodniku , wiec take it easy . Cele sie wyznacza sie patrzac skad sie wychodzi, a nie na fantazji -ze bedzie super a poziom jest tragicznie niski . Boks to krwawy sport i wiele nie wybacza
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.