HEARN O WALCE CANELO vs GOŁOWKIN III: RACZEJ NIE W TYM ROKU

Wielu kibiców wciąż domaga się walki Saul Alvarez vs Giennadij Gołowkin III, ale współpracujący zarówno z Meksykaninem, jak i z Kazachem Eddie Hearn wyjaśnia, że w tym roku ci dwaj wybitni pięściarze pójdą osobnymi drogami.

CANELO: TYM RAZEM MOCNO BYM USZKODZIŁ I ZNOKAUTOWAŁ GOŁOWKINA >>>

- Celem Canelo (obecnego mistrza świata WBA i WBC wagi super średniej - przyp.red.) i jego trenera Eddy'ego Reynoso pozostaje unifikacja wszystkich pasów w wadze super średniej. W maju Canelo zmierzy się z Billym Joe Saundersem (mistrzem WBO, ta walka została już ogłoszona i dojdzie do niej 8 maja), a we wrześniu chce walczyć z Calebem Plantem (mistrzem IBF). Walka z Gołowkinem pozostaje możliwa, to wspaniały pojedynek, ale teraz Canelo skupia się na powiększaniu dziedzictwa i tworzeniu historii - powiedział Hearn.

- Walka Gołowkina (obecnego mistrza IBF wagi średniej - przyp.red.) z Jaime Munguią będzie wspaniała, to bardzo duży pojedynek, pełen akcji. Ale raczej nie dojdzie do niej w maju. W grudniu może natomiast dojść do starcia ''GGG'' z Ryotą Muratą (mistrzem WBA wagi średniej - przyp.red.) - dodał szef grupy Matchroom.

Przypomnijmy na koniec, że w pierwszej walce Canelo vs Gołowkin we wrześniu 2017 roku sędziowie ogłosili remis, a rok później w drugiej stosunkiem głosów dwa do remisu zwyciężył Meksykanin. Oba werdykty, a zwłaszcza pierwszy, wzbudziły duże kontrowersje i do dziś są dyskutowane.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-03-2021 17:38:47 
Trzecia walka jest zbędna. Obaj mają za twarde łby by jeden drugiego znokautował. GGG wyboksował rudego idąc do przodu i walcząc z defensywy. Oczywiście ciocia adelaida i spółka zrobiła swoje.
Jak widac każdy z nich ma swoje plany i niech się tego trzymają.
 Autor komentarza: lynce
Data: 01-03-2021 18:07:58 
Nie w tym roku... jeśli w ten sposób chcą zdobyć skalp na GGG to niech do trzeciej walki nie dochodzi.
Czego tam już nie było?! Zwlekanie, oddanie pasa bez walki, koks, wałek #1, wałek #2 i teraz chcą KO na siwym GGG jako niby potwierdzenie, że Canelo zawsze był lepszy. No nie był.
Zresztą wątpię by Rudy zchodził z powrotem do średniej. Ew. Golovkin może pójść w górę i to by było ciekawe, mam nadzieję że skusi się na taki ruch.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 01-03-2021 18:17:29 
GGG vs Murata? Czyli dalej obijanie drugiej ligi. Niech Kazach walczy z Munguią a potem jakiś Charlo czy coś. Co do walki Canelo vs GGG 3 to nie wiem jaki ona będzie miała sens w przyszłym roku. Canelo najpewniej przejedzie się po 40letnim Gienku i tyle z tego będzie.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-03-2021 18:19:19 
Standardowo.Canelo będzie walczył z najlepszymi,a Golovkin celuje w przypadkowego mistrza federacji WBA.Oczywiście nie w mistrza WBC,czyli Charlo,ani nie w mistrza WBO,czyli Andrade.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 01-03-2021 18:20:13 
Munguia swoją drogą też bardzo przeciętny rywal. Super rekord, ale umiejętności zwłaszcza defensywne mocno ograniczone.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-03-2021 18:22:15 
@polaos
Właśnie dlatego został wybrany.Munguia niby niezły,ale słabiutka defensywa.Lubi się bić,co idealnie będzie pasowało Golovkinovi.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 01-03-2021 18:28:40 
No właśnie, idealnie skrojony pod Gołowkina, żadnego ryzyka. Zresztą Murata identycznie. Ciekawie czy gość podejmie jeszcze jakiekolwiek wyzwanie w karierze. Osobiście nie sądzę.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-03-2021 18:33:44 
GGG zależało na trzech wypłatach od Canelo więc nie uszkodził Canelo w dwóch pierwszych walkach.
Ba nawet nie protestował po oszustwach.

Ale w trzeciej walce może wyjść i rozwalić Canelo.

GGG nie ryzykuje w wyższych wagach bo wie że nie ma zaplecza aby załatwić sobie werdykt.
 Autor komentarza: tapir
Data: 01-03-2021 18:36:30 
Clevland
Pomyśl zanim coś napiszesz.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-03-2021 18:47:09 
Rudy niech się zajmie unifikacją Super średniej a Kazach niech dalej się kisi w średniej, tam już zostało wszystko powiedziane. Choć walka dla kibiców byłaby przednia a dla zawodników dochodowa to nie widzę już aby Kazach miał jakiekolwiek szanse to wygrać.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-03-2021 18:57:08 
"Wiek dopadnie każdego" jak to mawiał Wielki Witold z rodu Kliczków.Zegar Gołowkina tyka coraz głośniej, a Alvarez nasłuchuje kiedy zacznie klekotać pełną parą i wtedy przystąpi do finalizacji trylogii.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 01-03-2021 19:33:07 
Alvarez nie chciał i nie chce tej walki. Wie doskonale że co miał ukraść Gołowkinowi już ukradł i teraz może sobie czekać aż Gołowkin tak zdziadzieje że albo ktoś inny go pokona i zakończy temat albo przystępując do walki z Saulem będzie już tak schyłkowy że nakoksowany pokona go przed czasem.

To smutne ale zadziałała w tym wypadku zasada gotowania żaby na żywca. Wrzucając żabę do gorącej wody wyskoczy ona z garnka natomiast jeśli włożymy ją do zimnej wody i powoli będziemy podgrzewać wodę głupia ugotuje się żywcem.

Najpierw był remis który zmiękczył ludzi- trochę protestów bo większość przecież widziała że lepszy był GGG ale jakoś to przeszło. W końcu remis a nie wał całkowity. Później poszli krok dalej a ludzie z myślą że to równorzędni rywale kupili jeszcze gorszy wynik drugiej potyczki już bez narzekania.
Teraz tylko część która jeszcze narzeka dostanie pewnie pewną wygraną nad starym zdziadziałym Gołowkinem którego skuszą miliony na koniec kariery i tak o to Saul Alvarez zbuduje historyjkę pt "byłem lepszy niż GGG".
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-03-2021 20:25:48 
Canelo z najlepszymi, Floyd, GGG przegral
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.