Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-28

 


SAUERLAND: HRGOVIĆ BĘDZIE DLA HUNTERA ZBYT DUŻY I ZBYT SILNY

Filip Hrgović (12-0, 10 KO) kontra Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) w eliminatorze IBF wagi ciężkiej - ten wyznaczony przez federację pojedynek może zostać wkrótce oficjalnie ogłoszony, gdyż obie strony są na tak. Promujący Hrgovicia Nisse Sauerland twierdzi, że w walce z Hunterem zadecyduje przewaga rozmiaru i szeroko pojętej siły Chorwata. Hrgović ogłasza tymczasem radość z walki i zapowiada kolejny podbój.


NOWY TRENER RUIZA: ANDY W TRZECIEJ WALCE ZNOKAUTUJE JOSHUĘ!

Informowaliśmy już Was o tym, że Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) wróci do gry w kwietniu. Były mistrz świata pokazuje zdjęcia i nawet na nich widać, że jest w dużo lepszej formie niż podczas rewanżowej walki z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO), któremu najpierw odebrał pasy IBF/WBA/WBO, a potem oddał mu je, wychodząc do drugiej potyczki z ogromną nadwagą.


SAUL ALVAREZ: CHCĘ, ŻEBY LUDZIE ZAWSZE PAMIĘTALI CANELO

Mistrz świata WBC i WBA wagi super średniej, wspaniały Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) zdeklasował wczoraj obowiązkowego pretendenta WBC Avniego Yildirima (21-3, 12 KO) i rusza ku walce, która odbędzie się 8 maja, czy ku pojedynkowi z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO). Walka z Brytyjczykiem ma być kolejną bitwą na drodze do realizacji mocarstwowych ambicji Canelo.
SAUNDERS Z PENISEM NA WIERZCHU: PRZEGRAM, BARDZO DZIĘKUJĘ CANELO

Mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (30-0, 14 KO) w swoim stylu zareagował na ogłoszenie jego zaplanowanej na 8 maja walki z mistrzem WBC i WBA Saulem Alvarezem (55-1-2, 37 KO), który wczoraj pokonał przed czasem Avniego Yildirima. Brytyjski czempion pojawił się natomiast dziś rano przed domem w stroju z doczepionym sztucznym penisem i sparodiował podejście wielu rywali Canelo do pojedynku.


WOJNA 'CIĘŻKICH' - ZHILEI I FORREST NA REMIS

Zhang Zhilei (22-0-1, 17 KO) zaczął niczym rozpędzona lokomotywa. Wystrzelał się jednak i był na skraju porażki przed czasem. Świetnym finiszem Jerry Forrest (26-4-1, 20 KO) uratował remis, lecz z drugiej strony zabrakło mu minuty do wygranej. Bardzo dobra walka dużych chłopców!