SAUERLAND: HRGOVIĆ BĘDZIE DLA HUNTERA ZBYT DUŻY I ZBYT SILNY

Filip Hrgović (12-0, 10 KO) kontra Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) w eliminatorze IBF wagi ciężkiej - ten wyznaczony przez federację pojedynek może wkrótce zostać oficjalnie ogłoszony, gdyż obie strony są na tak. Promujący Hrgovicia Nisse Sauerland twierdzi, że w walce z Hunterem zadecyduje przewaga rozmiaru i szeroko pojętej siły Chorwata. Hrgović ogłasza tymczasem radość z walki i zapowiada kolejny podbój.

ELIMINATOR IBF HRGOVIĆ vs HUNTER: BRACIA SAUERLAND SĄ NA TAK >>>

- To jest to, czego chcieliśmy. Zawsze mówimy, że jesteśmy na polowaniu. Musieliśmy ciężko pracować, żeby Filip znalazł się na odpowiedniej pozycji w rankingu. Ciężka praca Filipa się opłaciła, teraz jesteśmy gotowi na kolejne wyzwanie. ''El Animal'' będzie dla Huntera zbyt duży i zbyt silny. Nie skreślam Michaela, zasługuje na ten eliminator. To bardzo dobry zawodnik o dużym talencie, ale rozmiar, siła fizyczna i moc uderzenia zrobią różnicę - powiedział Sauerland.

- Polujemy na tytuły i już w trzynastej walce Filip bije się o prawa obowiązkowego pretendenta. To znaczy, że zwycięzca walki Anthony'ego Joshuy z Tysonem Furym będzie musiał walczyć z Filipem Hrgoviciem - dodał promotor.

- Czas pokazać światu, do czego jestem zdolny. To wielki krok dla mojej ekipy. Jestem wdzięczny za możliwość walki w eliminatorze, która zaprowadzi nas na szczyt - ogłosił sam Hrgović. Media chorwackie cytowały zaś wczoraj również jego dawną wypowiedź dla stacji RTL.

- Hunter jest bardzo dobrym bokserem. Przyszedł do wagi ciężkiej z wagi cruiser i potrafił uczynić ze swoich warunków fizycznych atut. Zadaje wiele ciosów, jest zwinny i szybki. Przede wszystkim jednak walczy mądrze. Bardzo dobrze czuje walkę, myśli w ringu. Pojedynek z nim będzie bardzo trudny, ale wierzę, że wygram, bo mam odpowiedni arsenał, by poskromić Huntera - tako rzekł ''El Animal'', mistrz Europy z Samokowa (2015), brązowy medalista igrzysk w Rio (2016) i młodzieżowy mistrz świata z Baku (2010).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 28-02-2021 12:43:12 
hunter faworyt i wygRA TKO LUB KO
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-02-2021 13:01:09 
Hrgovic przed czasem..
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-02-2021 13:06:42 
Oby doszło do tej walki bo Hrgovica wszyscy tak chwalą ale ja w nim nic nie widzę tak jak on nie widział ślamazarnych ciosów Moliny
 Autor komentarza: pankracy
Data: 28-02-2021 13:11:38 
Obserwuję tego Hrgovicia już od 3 lat i naprawdę nie widzę go jako przyszłego dominatora HW.To taka podróba Witalija Kliczki jeśli chodzi o styl walki.Oczywiście w przyszłości może zdobyć pas ale nie widzę go jako zunifikowanego mistrza, który broni z powodzeniem pasów przynajmniej przez kilka lat.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-02-2021 13:17:27 
up
Dokładnie Hrgovic to taki Vit dla ubogich:P
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-02-2021 13:34:08 
Pożyjemy zobaczymy, na amatorce dawał świetne walki z nie byle kim, z kolei na ringu zawodowym błysku nie widać, a starcie z Amerykaninem to będzie prawdziwa weryfikacja dla Chorwata.Dla mnie osobiście walka bez faworyta, a zwycięzca awansuje do ścisłego zaplecza elitarnej ligi mistrzów.
 Autor komentarza: Stalin
Data: 28-02-2021 14:08:34 
Moim zdaniem Hrgović to najbardziej przeceniany HW, a Hunter najbardziej niedoceniany. Hunter gładko na pkt.
 Autor komentarza: lou
Data: 28-02-2021 16:36:58 
Wieli było wielkich, silnych chłopów, którzy nic nie osiągnęli. Sauerland wypowiada się jakby dopiero zaczął interesować boksem.
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 28-02-2021 19:08:57 
Skąd ten hype na Hrgovicia?
Koleś nie walczył tak naprawdę z nikim poważnym.
Kto ogląda jego walki wie, że tam nie ma się czym zachwycać.
Chwalą go chyba tylko Ci co nie oglądają jego walk...
 Autor komentarza: lou
Data: 28-02-2021 22:06:09 
@Raelianin Oglądają tylko moment nokautu i wierzą we wszystko co palną dziennikarze. :D Schematyczny Hrgovic nastawia się tylko na prawy prosty po którym kładzie rękę na przeciwniku i próbuje trafić go w tył głowy. Poza tym wiele nie potrafi i ma ubogi arsenał rodzajów ciosów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.